Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

mam podlozky na zvyseni pod tyto pruziny sou na prodej

How much???? ty podlozky.... Mam 4X4, podvozok "paket pre zle cesty" ale predstavoval by som si to asi takto/viz. OBRAZEK/..

Majitel tejto octy byl na foru naposledy spatren r.2OO6, takze sa pytam "znalcov" ako dosiahnut ten efekt... Ake konkretne tlmice a "pridavky" sa tam davaju??? How much vyjde taka "sranda"??? Potesili by konkretne info aj z neakym foto, nech je vidno vysledok..

dik

yoyo

post-31272-1240338728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem resil predek ... z duralu

vykres zde

post-20308-1240573949_thumb.jpg

p.s.: nekde jsem to stahnul, upravoval jsem snad jen vysku (21mm by melo byt jako orogo dil) a vnitri prumer (pro info tlumic 1J0.413.031.N ma pr. 22mm)

zdvihlo se to o ty dva cm takze celk. vyska po lem blatniku 70cm na 15" kolech, nahybani - zadny vetsi rozdil (bez podlozek to taky nebylo nejlepsi), zlepsila se tuhost .. takze celkove to splnilo ucel

pro montaz, je to pozice 6 - post-20308-1240574323_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestihacka .. snad bude stacit z mobilu

post-20308-1240997182_thumb.jpg

jeste jedna vec, pod motorem mam plech, ne plast .. rekl bych ze to je oproti plastu o trochu niz, i proto to zvednuti (samozrejme tlumice stare)

plech sam o sobe prida klidu .. s podlozkama je to ale uplne v klidu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...