Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Chlapi, chci se vás zeptat, možná blbej dotaz ale raději se zeptám, když nechám octavii zvýšit podložkama na přední nápravě o 20mm skutečně se to zvýší o těch 20mm? Jedná se o jedničkovou octavii

Než jsem se rozhodoval o kolik to zvýšit dal jsem pod auto hever z kufru a měřil jsem si a díval kolik to tak chci.

 

Díky všem za odpověď ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zdrvím všechny kdo řeší zvednutí auta, mohl by mi někdo prosím změřit předek a zadek lemu od země, já mám 66cm předek i zadek na gumách 195/65 R15, kdyby někdo měl míry před a po výměně tlumičů, pružin a nebo po instalaci podložek. Octavia kombi 2004 Tdi 96kw. děkuji

post-11206-0-34767000-1422384412_thumb.j post-11206-0-66872700-1422384428_thumb.j

Editováno: , autor: plynař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja chci měnit tlumiče i pružiny a nevím jestli ještě dát podložky nebo ne,tlumiče bych dal bilstein a pružiny do zadu LESJÖFORS zesílené a do předu bud taky ty same zesilene a nebo ze 4x4 do předu a nevim o kolik se mi to zvedne,tak proto bych chtěl nejake info.

Zdrvím všechny kdo řeší zvednutí auta, mohl by mi někdo prosím změřit předek a zadek lemu od země, já mám 66cm předek i zadek na gumách 195/65 R15, kdyby někdo měl míry před a po výměně tlumičů, pružin a nebo po instalaci podložek. Octavia kombi 2004 Tdi 96kw. děkuji

attachicon.gifPredek auta.jpg attachicon.gifZadek auta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám dotaz, kámoš má Octavku 1.6 na LPG a má zadek dost sedlej. No a chce tam dát pružiny s kombíka 1.9 TDI, je to lepší varianta, nebo tam dát radši podložky, nebo oboje? Předek rešit nechce.

Já mám osobně na své Octavii 1.9TDI combi podložky vepředu i vzadu a všechny 25mm a lemy blatníků vepředu i vzadu jsou shodně 715mm vysoko a je to dostačující. Nerad bych, abych mu tam dal něco co bude buď úplně zbytečný, nebo zas moc vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Ahoj , mám prosbu - chtěl bych zvednout O1 kombi 1,6 benzín 2003.Měl jsem vzadu pružiny těchto rozměrů   5908242632278  

v TP zapsáno verze axi + 18mm.Jedna praskla tak budu objednávat nové .... ale chci zvednout hlavně předek,před pár lety tady olgojchorchoj psal že to řešil pružinami na špatné cesty.Nevíte někdo přasně čísla atd? Budu měnit i tlumiče.Dát dopředu pružiny na diesla ? V eshopech jsem našel jen pružiny zadek - těžký provoz ale předek ? Kontaktoval jsem i eshopy ale odpovědi typu - podvozek uměle nezvyšujeme ... pošlite VIN mě jaksi ...  Prosím o zkušenosti. Díky moc.

Editováno Středa v 09:23 na Endy23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj lidi, prosím vás mám takovej dotaz ohledně délky pružin, mám Octavia I combi 4x4 a chtěl bych ji kousek zvednout, přemýšlel jsem o podložkach pod pružiny ale znamej v práci mi poradil že prej existujou tři tvrdostí nebo asi délky pružin, no a říkal že se mám podívat na nějaký nejtvrdší nebo zátěžové nebo tak něco že prej mají vinutí o jedno to oko na víc, no a tak jsem hledal a hledal a nic jsem nenašel, on to prý takhle vyřešil na Sharan, no a tak se ptám jestli třeba někdo nemá zkušenosti s tímhle, nebo jestli to někdo nezná, nebo jestli by mi třeba někdo neporadil jak nebo kde to hledat a pokud ano, jestli se to tak dá vyřešit a jestli projdu technickou atd. A rovnou napíšu že nejsem žádné závodník abych se převrátil pak v zatáčce nebo tak, jezdím max 90 po okrskach a potřebuji to do menšího (většího) terénu když jede na ryby.

Omlouvám se za takový diktát a díky za odpověďi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravím, mám technický dotaz, Octavia I 4x4 66kw facelift, mám na autě paket pro špatné cesty a chtěl jsem zvýšit auto, zjistil jsem, že na předku už je podložka 2cm a na zadku 1cm, předpoklávám, že je to ten paket, protože auto vypadá stejně vysoko jako každá jiná octávia, chtěl jsem zvýšit o 3cm a teď mi jde o to jestli to přidat k těm podložkám co už tam jsou, nebo je vyhodit a přidat dopředu 3cm a dozadu 1,5cm díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...