Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

tak to sem necekal ze to potrebuje nebo chce tolik lidi :-) ja soustruh nemam ma ho znamej na vysocine nevim jestli by to nebyl zdlouhavej proces . ja ted hlavne nemam cas tohle realizovat ,pouze tady na foru hledat informace pro budouci realizaci .spis bych se priklanel taky k tomu zda by to nekdo udelal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo. kdo má přístup k "etce" uvést:

- obj. čísla pro podložky na předek a zadek pro provedení "PAKET PRO ŠPATNÉ CESTY" (ne pro 4 x 4), event. i s orientační cenou pro O1/2002, model. rok 2003, liftback, 1,9 TDi/81 kW/ASV

- pokud je i rozdíl v pérech a tlumičích, pak i čísla pro ně

Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

How much???? ty podlozky.... Mam 4X4, podvozok "paket pre zle cesty" ale predstavoval by som si to asi takto/viz. OBRAZEK/..

Majitel tejto octy byl na foru naposledy spatren r.2OO6, takze sa pytam "znalcov" ako dosiahnut ten efekt... Ake konkretne tlmice a "pridavky" sa tam davaju??? How much vyjde taka "sranda"??? Potesili by konkretne info aj z neakym foto, nech je vidno vysledok..

dik

yoyo

Tak tohle je výýborný. Chci taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli to chápu správně, tak nové tlumiče kvůli tomu kupovat nemusím? Je to tak?

Předek je jednoduchý, a na zadek se podloží jen pružina zespodu tím udělátkem co je na první straně jo?

A ještě jak tam vzadu drží ten silon na té pružině, jen tlakem pružiny? A co kdyby se to udělalo třeba z hliníku mohlo by to být?

Sakryš to je otázek? Díky těm zkušenějším za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli to chápu správně, tak nové tlumiče kvůli tomu kupovat nemusím? Je to tak?

Předek je jednoduchý, a na zadek se podloží jen pružina zespodu tím udělátkem co je na první straně jo?

A ještě jak tam vzadu drží ten silon na té pružině, jen tlakem pružiny? A co kdyby se to udělalo třeba z hliníku mohlo by to být?

Sakryš to je otázek? Díky těm zkušenějším za odpověď.

Včera jsem se na to zvednutí ptal kámoše v servise a docela mi zas zamotal hlavu ,protože když jsem mu ukazoval oba výkresy -předku a zadku,tak ten zadek mi odkejval,ale předek se mu nelíbil,že když tam dáš to podložku-pozice 6,tak tím omezíš tlumení toho tlumiče,protože bude vlastně pořád vytaženej nahoře. že by prý radši udělal na předku to samé,co je na zadku,ale podložka by byla nahoře v hrnci..???tak zvedneš auto a tlumič se bude hýbat tak jak má.

tak nevím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabrika dodává nadále i pro O1/O Tour (a pochopitelně i pro O2) následující:

"Paket pro špatné cesty s informací -Nebojte se objevovat nová místa. Vyjeďte si klidně do hor či k mořskému pobřeží, cestou necestou... Ani v náročném terénu se vašemu autu nic nestane díky úpravě, jež zahrnuje např. ochranné kryty částí podvozku a motoru, odolnější pružení a tlumiče a přední stabilizátor. Můžete dokonce zvýšit tzv. „světlou výšku“ vozu. Nyní můžete i tam, kde cesty končí...",

Proto nechápu,že nikdo s přístupem k tovární dokumentaci není schopen nebo ochoten všechny změněné díly vyspecifikovat.

Pochopitelně nejsem proti dalším úpravám a případné modifikaci, ale proč v principu "vynalézat" něco, co je již vynalezené, osvědčené a na co dává fabrika plnou záruku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se na to zvednutí ptal kámoše v servise a docela mi zas zamotal hlavu ,protože když jsem mu ukazoval oba výkresy -předku a zadku,tak ten zadek mi odkejval,ale předek se mu nelíbil,že když tam dáš to podložku-pozice 6,tak tím omezíš tlumení toho tlumiče,protože bude vlastně pořád vytaženej nahoře. že by prý radši udělal na předku to samé,co je na zadku,ale podložka by byla nahoře v hrnci..???tak zvedneš auto a tlumič se bude hýbat tak jak má.

tak nevím??

je to blbost tak i tak je ten tlumic vytazenej jak s podlozkou pod pero tak tim dural. krouzkem to stejny je i vzadu taky ten tlumic je vic natazenej. neni co resit dopredu origo dil akorat necht udelat vetsi cca3 cm a do zadu podlozku ze silonu pod pero ale tady vaham s rozmerem jestli stejnou tloustku nebo by stacilo jen 2 cm :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
deny8: ještě ne, mám už vyrobené podložky na přední tlumiče a jen čekám až bude mít známý čas to udělat. Potom sem dám foto před a po zvednutí

a ty podložky máš silon,nebo dural? a jak vysoký? budeš zvedat jen předek? já bych chtěl předek i zadek, mám automat a bojím se docela o převodovku, už jsem si pořádně štrejchnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu zvedat jen předek. Zadek se mi zdá vysoko dostatečně. Udělal jsem si podložky dle návodu z předchozí strany soustružník mě to udělal z duralu za stovečku, což jë super cena.

Nemužu nikoho najit, kdo by mi to vytočil :( . a chtěl udělat i na zadek. Nepíchnul bys mi s tím? Myslím toho soustružníka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...