Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

TAKHLE VYPADÁ PŘEDEK S 25MM PODLOŽKOU Z DURALU

A ZADEK S 20MM PODLOŽKOU ZE SILONU

TEN ZADEK JE ŠPATNÝ,ZKUSÍM VYMNĚNIT PRUŽINY,POŘ.TLUMIČE,ALE STEJNĚ AT SE TO ZVEDNE JAKKOLIV,NENÍ TO ŽÁDNÁ SLÁVA...

NENÁ NĚKDO Z VÁS PŘEDSTAVU, JESTLI BY BYLO REÁLNÉ TAM DÁT ZADNÍ NÁPRAVNICI ZE SCOUTA A TLUMIČEMA A PRUŽINAMA? NEBO JE TO ÚPLNÝ NESMYSL??

post-33732-1246008845_thumb.jpg

post-33732-1246008919_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
TAKHLE VYPADÁ PŘEDEK S 25MM PODLOŽKOU Z DURALU

A ZADEK S 20MM PODLOŽKOU ZE SILONU

TEN ZADEK JE ŠPATNÝ,ZKUSÍM VYMNĚNIT PRUŽINY,POŘ.TLUMIČE,ALE STEJNĚ AT SE TO ZVEDNE JAKKOLIV,NENÍ TO ŽÁDNÁ SLÁVA...

NENÁ NĚKDO Z VÁS PŘEDSTAVU, JESTLI BY BYLO REÁLNÉ TAM DÁT ZADNÍ NÁPRAVNICI ZE SCOUTA A TLUMIČEMA A PRUŽINAMA? NEBO JE TO ÚPLNÝ NESMYSL??

tak jestli tohle tema ještě někoho zajímá...takhle vypadá zadek s kombikovýma pružinama z II a 20mm silon.podložky

post-33732-1247818757_thumb.jpg

post-33732-1247818764_thumb.jpg

post-33732-1247818772_thumb.jpg

Editováno: , autor: deny8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamoš ma Jeep vrakoviště a tam se zvedají standartně asi o těch 50mm,to je fakt,ale tady je jinak uložená nápravnice a když vidím na svém autě na zadku,jaký jsou tam už ted změněný úhle nápravnice ke kastli,myslím,že tam do extrému jít jde těžko,takže ani ten předek mi nepřijde vzhledem k tomu reálný,pokud nechceš,aby to vypadalo jako motorový člun:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Moje zkušenosti-jednoznačně z mého pohledu pozitivní,auto ztvrdne,to je fakt,je taky pravda,že do zatáčky musíš jet víc s rozumem,ale určitě se nestane,že si štrejchneš při sjezdu z obrubníku,nebo když přehlídneš v noci zpomalovací hrb,tak taky v pohodě.Na české silnice si myslím ideální.A je lepší projet pomaleji zatáčku,než pak měnit trefenou vanu,nebo převodovku.Takže komfort jízdy tím jak je to tvrdší se sníží.Ale taky by nemusel,když bys vymenil i tlumiče za jiné,já si nechal tlumiče původní.Ale jinak pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

pěkný :palec2: předek máme stejný,vzadu mam silon 25mm,ale mám vymněněné i pružiny-zadek kombiková O2 a předek dieslový kombik(ty přední má např diesel o 0,5mmsilnější na průměru,takže i tužší)

post-33732-1255959700_thumb.jpg

post-33732-1255959839_thumb.jpg

post-33732-1255959876_thumb.jpg

post-33732-1255959952_thumb.jpg

Editováno: , autor: deny8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

cauky,no mě se to právě zdá málo,jsem vysoký uplně stejně jako Scout,ale ještě kousek bych chtěl výš,protože podívej jak jsem dopadl před měsícem:

stálo mě to trojku!:( alenový poznatek-octavián nezapřel firmu Škoda a s touhle dírou jsem dojel z chaty ráno do práce 30KM přes Prahu!!! a dolejval jsem všeho všudy na 3x 6litrů oleje-motor nepřidřel,absolutně bez následku,fakt bomba,jako starý škodovky.

Jinak kupodivu mi to celkem sedí,na to co s tím dělám,ale mám obavy,že když půjdu ještě kousek,tak přestane,tak jsem si říkaql,že tam možná nacpu podložky pod kola. Podložky bys taky uměl?

post-33732-1257117729_thumb.jpg

post-33732-1257117744_thumb.jpg

Editováno: , autor: deny8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:feve: ty voe, to uz je hustej extrem... bych se s tim bal v nejaky krizovy situaci (rozkmitani auta ze strany na stranu), ze me podvozek moc nepodrzi :kuk: stalo se mi, ze me vytlacil ven autobus ze silnice, kdyz jsem vracel auto zpatky na silnici, tak me nakopnul rantl u silnice a bylo to jen tak tak, ze jsem auto udrzel... mit takovy podvozek, tak jsem sel pres boudu :help: Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
pěkný :palec2: předek máme stejný,vzadu mam silon 25mm,ale mám vymněněné i pružiny-zadek kombiková O2 a předek dieslový kombik(ty přední má např diesel o 0,5mmsilnější na průměru,takže i tužší)

muzu se te zepatta na O1 sedi pruziny z O2 ted s ebavim o zadku ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...