Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem konečně taky zvednul mojí oktu.Je to bomba!!!! Kdo nad tim přemýšlí tak nemyslet udělat.Trvá to hodinu na dvoře a výsledek je skvostný. Dal jsem jí 3cm. Kamarád točí podložky jen se z něj kouří. Dělal jsem 11 aut a každej si chrochtá že se i líp jede. Je to celkově tužší ale ne tvrdý.Je možno udělat nebo má li někdo zájem podložky poslat. Toto auto před 67cm k lemu po 70cm. post-57813-0-04346800-1366361154_thumb.jpost-57813-0-96788200-1366361174_thumb.jpost-57813-0-08022200-1366361194_thumb.j

Editováno: , autor: medved00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, vím že se to na začátku tématu trochu řešilo ale ne moc- chtěl bych před létem trochu "zrepasovat" podvozek a chtěl bych ho zvýšit ale jakoby originálně :-) Je tedy možné si předokolku zvýšit pomocí originálních dílů? Jsou pro to jiná péra, a tlumiče- předek i zadek nebo co je vše jiného? Také by mě zajímalo jestli nemáte někdo kontakt na někoho kdo má kvalitní plechové kryty pod motor na jedničkovou naftu, ty od škodovky stojí tuším snad okolo 4 nebo 5tis :-) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

JA sem si Octavku take zvysoval sam doma a jde to bez problemu temi valecky mezi misku a lozisko. Ale co jsem koupil pruziny pro spatne cesty tak to nepotrebuju :) sice by to jeste sneslo 1cm :) nebo 2cm :) ale nechi aby se mi zas sjizdeli pneumatiky :( mel sem problem ze se mi z venku sjizdeli penumatiky.

JInak pruziny a tlumice najdes pro zvyseny podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravým!

Potřebuji poradit zda vydrží silonové podložky vzadu na mém kombajnu, když často nakládám do kufru cca mezi 200-300 Kg a nebo tahám vozíky které taky autu zrovna neodhlehčí.. Roční nájezd cca 40 tis. km. Dále bych chtěl poprosit jaké doporučujete pružiny v kombinaci s podložkami 20-25 mm pro zvýšení podvozku aby byli co nejlépší pro mé zatěžování. Předem děkuji rozik.l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...