Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já bych se toho nebál, já si dal Nemecko, 1600km za jeden den si dala a nějak jí to nerozhodilo :palec2:

S tím zabezpečením to možná moc hrotíš :p ale každému co chce ;) a kdyžs to tam už měla, proč ne.. Jednu chvilu sme zvažovali tu Sherlog satelitní vyhledávání..

Tak stojí to dva tis za rok,přišla jsem o víc a vzhledem k tomu že v okolí je dost nepřejícných lidí,jsem takto klidnější :-) a tohle je skoro to samé jako ten Sherlog :-) no,auto je asi po těchto dvou dnech ok ale já KO :-) v noci bojovka doma,pod vodou všichni kdo mají garáže pod barákem,takže do brzkých ranních hodin uklid a ráno zase odjet a vůbec.. nalila jsem si vínko a konečně relax :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene začal sem dělat rovnou předek na právy straně ... když to nešlo tak sem se nato vyprd...a předběžně se domluvil u jednoho mechanika že mi to na předku přehodí a já si zadní udělam sam ty by měli v pohodě za pul hodky hotový

Ahoj, čoveče měli se stejný problém a taky s pravým kolem, ale nakonec se pustil aniž bysme něco dělali s poloosou. Zadní budeš mít hotový za 10 minut, to je nebe a dudy :)

Jinak pěkný večer všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj jani ... no já zkoušel snad všechny možný kombinace natočeni volantu + doleva doprava...prostě sem nenašel pozici ktera by mi umožnila to sundat......taky mi přijde divny že to někomu šlo ,jestli je na mim roku vyroby nějaka uprava-nevim....nebo sem to dělal blbě.každopadně už to dělat nebudu a svěřim to někomu kdo vi co a jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj jani ... no já zkoušel snad všechny možný kombinace natočeni volantu + doleva doprava...prostě sem nenašel pozici ktera by mi umožnila to sundat......taky mi přijde divny že to někomu šlo ,jestli je na mim roku vyroby nějaka uprava-nevim....nebo sem to dělal blbě.každopadně už to dělat nebudu a svěřim to někomu kdo vi co a jak

No to věřim, hlavně ať už to je.... Já se pružin hodně bála, ale dopadlo to dobře, ale zase musíme do servisu s jinýma věcma.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky čau u nás bylo od rána pěkně slunečno,bohužel se to začíná zatahovat a vypadá to opět na prší prší jen se leje.Takže mě tento víken vubec nevadí,že jsem v práci,robotě,dřině atd.

Jo a k obídku mám hranole a kuřecí prsáky akorád to musím ohřát v mikrovlně a to ja tak nějak nemuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...