Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Prave jde me o to zda to nekdo smazne a nebo to necha... a nebo dostanu BAN.. ale ja to beru jako srandu . chystam se i dojet na sraz ...

zase dovezu stan, hudbu, grill a proste bude pohodicka...

Kdyby jsi to dal jednou, byla by to sranda, ale že jsi to tam dal ÚMYSLNĚ do několika témat stejný příspěvek, tak jsi ho dostal ! ! !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já makám celej rok.....jen na vánoce mám cca 4 dny volna..jinak jedu v kuse....tak si tři týdny zasloužím....a když bude hezky...což pochybuju....možná i celej měsíc :)

nejsi jedinej kdo chodi celej rok ....  z lonskyho sem ani nestih dobrat a převaděli mi asi 5dní....takže sem stih vybrat jen 15dní 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale každej si vybere alespoň část dovolený já nemůžu....a ani na nemoc si jí neberu....já můžu v práci marodit 14 dní a mám to jako bych byl v práci...takovej bonus od šéfa :)... a když maj všichni volno..já s klukama dělám a zajš´tuju GO zařízení....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marodit za sto to je slušny...ale já bych to momentalně nevyužil už si ani nepamatuju kdy byla nějaka neschopenka to už pár let bude..no jak o tom přemejšlim dobrych aspon pět let co sem si zamarodil 5 tydnů s kolenem po jedny kolizy na hokeji.a bylo to strašny na noze orteza chodit s tim nešlo a jen dřepět v obyváku a koukat na video.k tomu mi manželka ještě odjela do francie zhruba na měsíc tak sem byl doma sam :-((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...