Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Zdar zdar ve spolek,pánové já starej kozel jsem se nechal ukecat na hasičckej bál a bez doprovodu takže sem dopad jak to slušne napsat no jak prase,rypakom zem se ryl.A taky nějaky to techtle mechtle :prc: ,ale prej zustalo jenom u těch techtlí tak by z toho nemělo bejt :aggressive::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trošku se mi to vymklo,ale nakonec jsem to ukočíroval.Teď ještě čekám kolik se toho donese manželce a pak budu řešit vykrucovaní a nějakou tu malinkou lež.Přece jenom obíračka ve tři ráno v předsáli kde furt někdo leze no uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar zdar ve spolek,pánové já starej kozel jsem se nechal ukecat na hasičckej bál a bez doprovodu takže sem dopad jak to slušne napsat no jak prase,rypakom zem se ryl.A taky nějaky to techtle mechtle :prc: ,ale prej zustalo jenom u těch techtlí tak by z toho nemělo bejt :aggressive::)

no krásně jsem se zasmál :palec2: parádní Vlastíku :palec2::smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...