Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Malta dik jsem si to myslel ale radeji jsem se zeptal a ted jeste hlavne dostat ten koakxial do toho volneho konce to bude orisek.

No konecne vikend venku skarede tak si zajdu na pivo bo jak se rika jaro, leto, podzim, zima v hospode je stale klima :D a uz se tesim bo jdu na ochutnavku noveho piva do pivovaru :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa čaká zajtra denná zmena, pozajtra nočná, v pondelok zase nočná, a samozrejme aj teraz sedím v práci. No čo už, keď máme voľno od piatka do pondelka je zlatý víkend a teraz mám práve naopak, čierny víkend. Ešte že zajtra bude denná, tak bude kľud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reknu ti to tak testl jsem vsechny a moc dobre a moja zas rikala ze nej je ta 10. A u me zvitezila boruvka. A jidlo moje si uz objednala po druhe a ja jeste nic bo si nechci kazit chut piva. Radegasta uz jsem tak odstrcil na druhou kolej bo to jejich extra horke uz to neni to co bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...