Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak to se dá upravit to dno ... mám jiný problém ... koupili jsme v Pennáči tu cestovní postýlku ... vidělám jí, ale nejsem za boha schopný ju složit ... píšou roztáhnout za rohy tu kratší stranu dokud neuslyším cvaknutí ... no zápasíme s tím s mojou, žádné cvaknutí se neozývá a příčky nezůstanou vypnuté, furt se lámou v polovic ... buď su tak ožralý, nebo je to rozbité :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do rooma jsem dal pračku i s podložní paletou, 200litrovej sud od hydraulickýho oleje a podobný "noční můry člověka převážejícího věci" - obojí se vezlo "na stojáka", se zadníma sedačkama ve vztyčený poloze (po naložení, aby se dalo s nákladem hejbat, musel jsem je sklopit - ale pak se daly normálně napřímit). Ukažte kombíka, se kterým by se daly podobný psí kusy provádět.

 

A s tou postýlkou - nech to na mladý, oni si poradí, Martine, my už na to nemáme tu správnou inteligenci...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do rooma jsem dal pračku i s podložní paletou, 200litrovej sud od hydraulickýho oleje a podobný "noční můry člověka převážejícího věci" - obojí se vezlo "na stojáka", se zadníma sedačkama ve vztyčený poloze (po naložení, aby se dalo s nákladem hejbat, musel jsem je sklopit - ale pak se daly normálně napřímit). Ukažte kombíka, se kterým by se daly podobný psí kusy provádět.

 

A s tou postýlkou - nech to na mladý, oni si poradí, Martine, my už na to nemáme tu správnou inteligenci...

 

Kupte si T5ku a nemusíte nic řešit  :kol-46:  Ale jasně,není to klasický kombík  :)

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...