Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Galvi: no tak to si děláš prdel...  :kol-32: Já jsem na něco podobného narazil včera (mám to i na kameře) jak jsem jel s Transporterem a s taťkou na jedné úzké cestě pro 1 auto.Jedu jedu a najednou Tatrovka sice v mojem směru ale furt stála na místě ta jsem ho dojel a furt nic,stál na místě na chvíli dal zpátečku,poruchu a tak to párkrát bylo.Pak zařadil zpátečku a protože byl kepke větší než my a já stál za ním tak jsem měl určitý respekt kdyby se rozjel.Tak jsem zatroubil bo jsem nevěděl jestli jsem se mu neschoval do mrtvého úhlu.Zastavil a vylezl z té tatrovky a začal mi nadávat do čurá*ů,ať jedu do p*če apod. Chlapec ale nevěděl že v autě jsme dva :D v tom na něho vystartoval taťka a šel za ním.Proběhla výměna slov a ten najednou že ať ho kur*a  objedu apod. Tak jsem mu vysvětlili že to ku*va není možné když je tam bahno,že bych ho rád objel ale jaksi není jak tak ať se mi trochu posune dopředu.Přitom to byl starý chlap,nevím žeby malé ego?Nebo žeby syndrom velkých aut?  :kol-32: Jak za ním vyrazil taťka a šel k té jeho kabině tak borec raději zalezl do kabiny a zavřel se tam... :D Výsledek? Auto celé od bahna (čerstvě umyté) a málem řidič tatrovky s upravenou fasádou :D Přitom to člověk nemyslel ve zlém,to jsem už vylízal z auta a chtěl jsem za ním slušně jít jestli by se mi neposunul...  :kol-32:

Voice: byl si rychlejší,chtěl jsem napsat něco v tom smyslu že nevíš kdo sedí na druhé straně

Bullets: Okoštujeme? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já dneska - vyjíždím z parkoviště šopu s instalacema, koupelnama a podobným zbožím bokem od hlavní silnice, je to regulérně značená křižovatka - a když už mám čumák ve výjezdu včetně blinkru doleva, tak přede mnou zastaví zleva nějaká korejská SUV sračka s cca padesátníkem za volantem a telefonem u tlamy. Panáčkovi zazvonil foun, tak si zastavil kde se mu to hodilo - na zatroubení nereagoval a když jsem vylez ven a zaklepal mu na okno, jeho reakce zněla "se neposer blboune!" - a dupnul na plyn a pryč (na to okno mu klepalo 120 kilo a 185cm)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galvi: no tak to si děláš prdel...  :kol-32: Já jsem na něco podobného narazil včera (mám to i na kameře) jak jsem jel s Transporterem a s taťkou na jedné úzké cestě pro 1 auto.Jedu jedu a najednou Tatrovka sice v mojem směru ale furt stála na místě ta jsem ho dojel a furt nic,stál na místě na chvíli dal zpátečku,poruchu a tak to párkrát bylo.Pak zařadil zpátečku a protože byl kepke větší než my a já stál za ním tak jsem měl určitý respekt kdyby se rozjel.Tak jsem zatroubil bo jsem nevěděl jestli jsem se mu neschoval do mrtvého úhlu.Zastavil a vylezl z té tatrovky a začal mi nadávat do čurá*ů,ať jedu do p*če apod. Chlapec ale nevěděl že v autě jsme dva :D v tom na něho vystartoval taťka a šel za ním.Proběhla výměna slov a ten najednou že ať ho kur*a  objedu apod. Tak jsem mu vysvětlili že to ku*va není možné když je tam bahno,že bych ho rád objel ale jaksi není jak tak ať se mi trochu posune dopředu.Přitom to byl starý chlap,nevím žeby malé ego?Nebo žeby syndrom velkých aut?  :kol-32: Jak za ním vyrazil taťka a šel k té jeho kabině tak borec raději zalezl do kabiny a zavřel se tam... :D Výsledek? Auto celé od bahna (čerstvě umyté) a málem řidič tatrovky s upravenou fasádou :D Přitom to člověk nemyslel ve zlém,to jsem už vylízal z auta a chtěl jsem za ním slušně jít jestli by se mi neposunul...  :kol-32:

Voice: byl si rychlejší,chtěl jsem napsat něco v tom smyslu že nevíš kdo sedí na druhé straně

Bullets: Okoštujeme? :D

 

Co myslíš teďka že okoštujeme? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To maš dovoz odkud ?

 

Semínka mám od borce z Ostravy. Loni jsem bral 2 druhy a maximální spokojenost. Podařilo se 100% vyklíčení a ještě mi mamka jednu neznámou rostlinku koupila v Lidlu (měla dobré malé papričky takže zkouším rozpěstovat). Letos jem koupil 3 druhy a 1 jsem dostal jako bonus takže sečteno a podtrženo mám v pařáčcích 7 druhů a celkem 56 semínek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi jako si kupovat zbraň - CZ-75 nebo S&W .357 Magnum se furt ještě dá používat a celkem rozumně i nosit (pokud je člověk chlap, ženská má problém i s .41 AE).

 

Ale jsou lidi, co si jako "osobní zbraň" kupujou Colt v kalibru .50 Magnum. NECHÁPU JE. 

 

K čemu to asi tak chtějí využít, když to je zbraň formátu "příruční lodní kanón" neboli váží to nabitý skoro 3 kila, záblesk od výstřelu osvětluje okolí 50m daleko a zpětnej ráz to má takovej, že bez kompenzátoru na ústí hlavně se z toho vůbec nedá střílet, bo by to střelci vykloubilo lokty a orazítkovalo mu kebuli podobně jako tomuhle maníkovi: http://www.liveleak.com/ll_embed?f=24113d89dfd8

 

A to nemluvím o tom, že ta "padesátka" je kvůli bezpečnosti konstrukce jen 5ranná, tudíž bez přebíjení si z ní nikdo moc nezastřílí...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...