Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ahojky potřeboval bych toto,v čechách nesehnatelné,sice se dá na allegu nakoupit i bez registrace,ale nevím jak s platbou apod,tak bych to potřeboval koupit,poslat a zaplatit v kč,a nevím zda posílá za hranice,snažil jsem se to přeložit překladačem,ale nijak jsem si nepomoh :kol-18:

http://allegro.pl/512-zaslepka-egr-opel-corsa-astra-1-0-1-2-x10xe-kp-i4885736933.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojky,sice je to Fabiacká hospoda,ale máte někdo skušenost s 1.6 FSI,protože se výměna Džundy blíží,ikdyž nevín jestli ještě letos nebo až z jara,ale docela mne to táhne k OII buď 1.6 MPI nebo FSI,naftu já nechci,jezdím hlavně do práce z práce 8km a pak tady po okolí,takže nájez mám do 10tis za rok,další adepti jsou FII HTP,MPI nebo Romster,Octavka a fabka budou v kombíku Rom je jasnej.

 

FSI má najeto 170tis a FII má 150tis v 1.4 MPI,HTP bych sehnal tak do 100tis. km, Octávka zkrátka láká nejvíc,ale je za cenu FII samozdřejmně starší a větší nájezd,vzlášť v porovnání s HTP.Jde mi hlavně o motor,zbytek se musí měnit tak jako tak,stejně jako u Džundy. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to má byť iba auto na jazdenie do práce, tak na to bohato stačí HTP. A potom je lepšie mať maldšie auto pri ktorom je predsalen menšie riziko porúch. A tak isto aj spotreba bude lepšia s menším motorom a ľahším autom.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky máme tuto trojkombinaci. Kolecka jsem teda nesundaval, to je pravda. Vezl jsem to po celém aute. Stejne chci max do dvou let pořídit nějaké mpv. Vždycky mě lákala variabilita prostoru. Tak když člověk trochu chce, vejde se to tam normálně. Každopádně ten trojkočárek musí být maso :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem nějak v noci nemohl spát, učit se na státnicové zkoušky už mě nebavilo, tak jsem trošku počítal...

 

obrázek 1 (fabia_w_polofinal), je škoda fabia 1.2 tsi 81kw 6st man, se stálým převodem z pola 1.0 tsi, tzn 3,625 místo 3,933...

obrázek 2 (polo_vs_f3) je srovnání jednotlivých rychlostí/otáček u převodovek pro F3 1.2TSI81kW6man a Polo 1.0TSI81kW6man... 

 

Fabia3 se stálým převodem 3,625 z Pola, na 6 r.stupeň, ve 3500 otáčkách, by si teoreticky frčela cca 180km/h, ve 4000 otáčkách cca 193km/h, což je o cca 320-330 otáček méně než s 3,933... 

post-96522-0-33786200-1451064208_thumb.j

post-96522-0-70321900-1451064208_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak ono to není jen jedno razítko a navíc bere zodpovědnost za projekt. Stačí ti sehnat nějakého autorizovaného inženýra (nemusí to být nutně architekt) který orazí celý projekt. Nebo pak autorizovaný technik který orazí stavební část a profese musí někdo jiný... Záleží co tam všechno máš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někoho známého nebo prověřeného nemáš? Mám možnost si to nechat načmárat za 20 tisíc tak, abych dostal stavební povolení. O nic jiného nejde - zbytek mám, vše je nakreslené, dodělané. Jen mi jde o to, aby to někdo potvrdil, případně aby mi řekl, že mám něco překreslit / dokreslit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...