Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ráca: o zubaři už ani slovo...ještě teď se mi klepe huba od vrtání :feve: tam dicky příjdu s nadějí jak vše bude vpoho, zuby si čistim pravidelně, hubu vyplachuju a bůchví co ještě...a stejně dicky slyším..."áááá malej kazík" :aggressive:

Standis: jak jsem četl to nemám rád šplhouny bez toho smajlíku, tak nevim proč sem si vzpoměl na bručouna ze šmoulů :smich: jináč zítra nebo pozítří jedu k tomu lakýrovi - myslim na tebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj šmoulinka je kočka...ale něco na sebe prásknu minule na noční sem si stahnul z nostalgie gumidky a stoupa a jeho ignoranstvo no pochcal sem se smíchy........no dopr mambo já už na ten hnus zapoměl a ted znoa fuj to je hnus

to mi pověz, kde jsi je stáhnul, ty bych chtěl a nejen Gumídky a občas bych se na tyto pořady mládí rád podíval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

párky jsou luxus - složení je opravdu pestré, když mi kámoš co byl na brigádě v masokombinátu vyprávěl co všecko se podaří do parku dostat, tak jsem celkem čuměl.....ale stejně je žeru, páč mi chutnaj a kdyby se člověk zamýšlel co je v jídle, nebo z čeho se to dělá, tak nesní nic ;) PS: největší svinstvo je "Magii" :palec2:

standis: šmoulince už musí táhnout tak na 30cet - doufám že o sebe dbá :smich:

ráca: taky sem tam z nostalgie, nebo když hlídám ségře malý juknu na seriály z dětství....nejlepčí je stejně "jen počkej zajíci" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejhorší je bolek a lolek kdo dá tři díly za sebou je borec......

ok stando když si vzpomenu tak ti to sosnu.... :-) ale až budu v práci tam je povolena ip z domova se tam nedostanu :-)

oki :palec2:

popř mi pošli co tam mají a já si jich pár vyberu

Maggi můžu skoro dovšeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...