Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak jde o to, že ty o provozu před vámi víš nejvíc pokud jsi vepředu, takže pustíš když je to bezpečný. Tím to i naznačíš. 

 

Ještě mě něco napadlo, traktoristi.... když za ním jede kolona 10 aut a traktorista ani na jednom třeba i z několika možností uhnout na “odpočívadlo” si to žene sám a cítí se jako pán silnic. To je pak nebezpečí když to pár lidem přeskočí a předjíždí tu kolonu za každou cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Akorát provokuji lepiče ve služebních superbech tím, že jim v zatáčkách zmizím, a na prvním rovném úseku se pak můžou přetrhnout, aby se zase přilepili na můj nárazník.

To je další častý nešvar a nejenom u řidičů některých Superbů - v zatáčkách to neumí jezdit, lítají od čáry k čáře, já je před sebou tlačím s daleko slabším autem s mizernějším podvozkem. Pak přijde rovinka, využijí vyššího výkonu motoru, tak na to šlápnou, no a v další zatáčce je zase dojedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

JJ, asi ano. To asi překládali googlem né? Manuál= palubní kniha. NTVL.

dopl: Stejně je to úchylný i kdyby to bylo přeložený správně, jako že místo hledání toho klíče mám začít číst manuál. Kde se pravděpodobně dozvím, že mám nejdřív zkontrolovat, jestli mám klíček u sebe. Dobrý.

 

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Me na Felicii upadla miska s pérem po sesti letech od výroby, byla prorezla, takže to není nic nového. Ozvala se rana, auto se naklonilo, zastavil jsem po ca kilometru na nejblizsi benzince a mel jsem od misky jeste ohoblovabou pneumatiku, jak odpadla dolu, tak ji pero natlacilo na pneumatiku. Bylo to u praveho predniho kola.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zajímavost:

dnes vypiname start/stop zítra plašičky chodců. Holt pokrok  no

https://www.idnes.cz/auto/magazin/hyundai-kona-electric-elektromobil-nosovice-test-plasicka-chodcu.A200313_100625_auto_testy_nyv

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...