Přejít na obsah

Vag - chyba 16795


random

Doporučené příspěvky

aj to ze ta chyba 16795 ma viac variant.mne vypisuje prutok bez chyby.tak ma napada ze mozno aj mam vsetko ok len raz ho zopne a raz nezopne.a dalsia vec ktoru som uz ani neviem ci pisal.teplota motora mi nikdy nevstupi na 90.aj toto ma napadlo lebo urcite snima riadiacka teplotu motora a podla toho zopne cerpadlo.kupil som termostat.lebo ked som pozeral na vagu teplotu motora za studena ma pekne 7stupnov a aj za tepla cca80.len nevstupi na 90.podla mna zly termostat.takze aj toto sa zajtra chystam vymenit.takze mozno banalny problem ale kopa rozmyslania.ale aj tak ti zatial dakujem.ozvem sa ked zase postupim dalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No termostat som vymenil.teplota 90.ja viem ze termostat s tym nic nema.len som myslel ci neblbne snimac teploty a tym padom si riadiacka nasnima zlu teplotu tak nezopne cerpadlo.pozeral som hadice su ok.vybral som rele sek.cerpadla a nozicky boli napalene.ocistil som ich a zatial cca par dni a cerpadlo pekne bezi za studena a ziadna chyba na VAGU.ak to bude ok kupim nove rele lebo ma na sebe taku vrstvu ktoru som ocistil.takze dyfam ze problem zazehnany.zatial ti dakujem za rady.dalej uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej objednal som rele bosch ale nesedi.tak som preobjednal original diel..zajtra by malo dojst.inak dnes som dal von airbox a ta hadica co ide zo vzduchoveho filtra do cerpadla bola dole zle napojena v cerpadle.tak som ju namazal a nasunul do cerpadla.jasne ze napisem co bude dalej.zatial dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisiel som domov napojil auto na vag.a cuduj sa svete snimac vacky a skrtiaca klapka.dufam ze len nieco zblblo kvoli tej rozberacke dnesnej.uvidim pojazdim a zase budem napajat.vag uz povinna vybava auta..rele mi este nedoslo.objednal som original diel.snad v pondelok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz nemam nato nervy.asi budem jazdit dalej a cakat ci sa nieco neukaze.fakt jednoducha vec.rele zopne cez poistku cerpadlo a tlaci vzduch do hlavy.a niet toho najst problem.a este dnes na nervy pridem domov a dalsie dve chyby ktore neboli..supes do hov... bude smrdiet.asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

mal som vonku ventil z hlavy.prave preto ci tam aj ta diera je.a je tam.zobral som srubovak a strcil do hlavz cca 5cm.tak neviem.asi je to v pohode.ale ta chyba pretrvava nadalej ale uz nemam nato nervy.jazdim a ked sa nieco ukaze.tak sa to poriesi.bude to nejaka blbost pre ktoru to raz ide a raz nejde podla mna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

nazdar.vraciam sa k svojej chybe 16795.uz mi to zacalo robit to ze pocas jazdy mi zasvieti kontrolka chyby motora a po diagnostike chyba 16795.a robi to stale uz pri teplom motore nie pri starte..takze asi nesiem auto do nasho elektrikara ktory tu je v okoli najlepsi lebo uz si s tym neviem rady....podla mna elektricky problem...lebo som skusil vsetko..samozrejme ze ak sa to opravi dam to tu...nech to snad niekomu pomoze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.dik cital som to.len chlapik mal najprv chybu taku ako ja a potom tam pisal ohladom sniamca vacky ze mu auto nejde sem tam nastartovat ale mne startuje stale bez chyby...neviem budem mat troska casu tak zase na to pozriem.ale fakt cudna zavada...ale dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mna to tiez riadne stve...teraz som si vsimol ze mi jedna hadicka na podtlak zo sacieho zle tesni..bola menena tak chyta falosny vzduch...lebo pri tejto chybe vo vise pise aj skontrolovat tesnost sacieho...uz mi dosla nova zo skodovky tak ju vymenim..minule mi zasvietila kontrolka motora ked som isiel do mesta-hned som zasiel za elektrokarom .dost dobry pan a vypisalo samozrejme sekundarny vzduch...povedal som mu ze cerpadlo rele poistku som kontroloval...tak mi povedal nech si pozriem egr ci nezadrhava alebo ci drzi podtlak...tak asi ho v blizkej dobe vyberiem a pozriem na neho...lebo hadicka k nemu nebola vobec nakolko na tom ventile co ho ovlada bola zlomena nozicka...takze moze byt ze to egr samozrejme ze neotvaralo tak sa mohlo zaseknut...nic budem dalej sondovat....dik zatial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...