Přejít na obsah

Karlovarsko


Doporučené příspěvky

A jak Tě poznáme..myslím čím přijedeš.....co hledat na parkovišti....

No ono to opět narychlo není......už od minule se domluvilo, že když to nevyšlo, tak to bude přístí /tento/ týden...a je to jak jsem již psal....nic.....a všichni se ozvou až v pátek o půlnoci nebo v sobotu těsně před obědem....takže asi tak.....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se právě vrátil z historicky prvního lokálního srazu na Škodahome.cz. Učast byla hojná, celý "dva" účastníci byli přítomni. Příště to už snad bude jen lepší a lepší. Foto bude k dispozici později od "buchty makový! Děkuji "všem za účast" :feve:

Editováno: , autor: Kevvin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se právě vrátil z historicky prvního lokálního srazu na Škodahome.cz. Učast byla hojná, celý "dva" účastníci byli přítomni. Příště to už snad bude jen lepší a lepší. Foto bude k dispozici později od "buchty makový! Děkuji "všem za účast" :feve:

já tam byla až v půl čtvrtý ,bohužel,dřív sem to nestihla a už sem tam žádný auta neviděla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...