Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

zdravím,tachometr bych asi neřešil,htp (alespoň ta moje) má rozdíl tacho  a skutečnosti  zhruba 8-10%.Podle GPS jedu 53 a tacho ukazuje 60.Takže když budou mít kola větší průměr,rozdíl rychlostí se zmenší a přiblíží se realu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

V zime jazdím na 165/70 R14 (auto na týchto pneu vyzerá echt hnusne) a v lete dávam 185/60 R14, na ktorých sa mi jednak auto relatívne páči a aj jazdné vlastnosti sú super.

 

Pozerám, že v TP mám dokonca i 195/50 R15 a 205/45 R16 (na starom aute som mal v TP len 165/70 R14 lebo samozrejme cajti niekde spravili chybu..). Nad tými R16 ani neuvažujem, to je podľa mňa moc a hlavne cena gúm je mimo toho, čo som ochotný dať za ne ale tie R15 sa mi celkom páčia a cena za gumy je skoro rovnaká ako za R14 - preto by ma zaujímalo, čo docielim ak obujem na auto tie R15 na plech diskoch (nechcem, aby auto skončilo na tehličkách, preto nad elektrónmi moc neuvažujem)? Stabilita, komfort na dialnici, lepšie rezanie zákrut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Já je měl na 44kw myslím kdysi jak jsem ho kupoval. Ale nedával bych to na něj. Vypadalo to jako válec na cestu a jediné pozitivum bylo že auto drželo extrémě. Jinak to auto bude hodně slabé, bez akcelerace s vyšší spotřebou minimálně o litr protože na to budeš i více šlapat. A samozřejmě snížíš komfort, ucítíš každý kámen na cestě a nápravě tím neprospěješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...