Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

Díkes. Možno sú tie zásterky trochu veľké (ale keď som kupoval auto, mali iba také) a teraz neľutujem. Skutočne podbeh a spodok dverí veľmi uchránili pred poškodením kameňmi a ani sa to nešpiní tak, ako bez zásteriek. Zároveň sú tie zásterky dobrou pomôckou pri zliezaní z nejakého väčšieho obrubníka, keď šuchnem, tak je to niečo ako prvé varovanie.

Samozrejme mám aj zadné, lebo to vtedy bolo povinné a aj keby nie, tak sa menej špiní auto. Raz som na firemnom urval jednu zadnú o obrubník a tá strana bez zásterky sa omnoho viac špinila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně si hodlám na svoje auto pořídit elektrony, ale moje snaha zamrzla na rozhodování o šířce gum pro mojí 40kW fábinku. Jsem si jistý že to musí být nejmíň R15,ale spíš se mi jedná o šířku. Zatím jezdím na 165/70 R14 a rád bych 185/55 R15 a dokonce zvažuju i 195/50 R15, ale nevím co na to auto.

Rozhodně bych nerad na úkor třeba čtvrtiny výkonu měl 195 široký kola.

Co mysíte že je pro 40 kW ještě rozumné??? Nejde mi ani tak o maximální rychlost jako spíš o celkovou dynamiku auta. :o

No ja mam origo z vyroby s packetem Dynammic II 195/55 R15 a pojoda. Sedi jak pribity, vykon ok, mozna spotreba ale jedna se mozna o deci ::' Mam kombika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš super disky! ( :D  mám také isté)

BTW, to tam máš nálepku z fólie?

Nalepku mi udelal kamos v reklamce - cerna, hladka samolepka.

195/50 R15 Dunlop SP Sport 2020 - mam navic 5 kusu techto gum - mirne jete - kdyby mel nekdo zajem.

co to je mirne jete a za kolik? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš super disky! ( :D  mám také isté)

BTW, to tam máš nálepku z fólie?

Nalepku mi udelal kamos v reklamce - cerna, hladka samolepka.

195/50 R15 Dunlop SP Sport 2020 - mam navic 5 kusu techto gum - mirne jete - kdyby mel nekdo zajem.

co to je mirne jete a za kolik? ;)

u mírně jetejch bych předpokládal že tam ještě nějakej ten vzorek bude :D:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

195/50 R15 Dunlop SP Sport 2020 - mam navic 5 kusu techto gum - mirne jete - kdyby mel nekdo zajem.

co to je mirne jete a za kolik? ;)

Jeto opravdu minimálně. Vzovek min. 4mm. 5 ks - 4000 kacek nebo nabidni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pořád zatím jen po těch elektronech rozhlížim a je toho tolik že se nedá vybrat. Ale zatím se mi líbí Alutec Energy

a co spídloše??? :p

no pořád čekám na tu fotku :t:t

no vidiš kua!!! já myslel, že už ti došla :( , asi my to zas nefachá, nebo už jsem uplnej debil :(:disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...