Přejít na obsah

Hluk za jízdy v autě


vojtaS

Doporučené příspěvky

Když jedu tak slyším takový hluk, jako když někde táhne kolem okna nebo okolo dveři. zkusil jsem vypnout větrák a vše uzavřít, ale zvuk byl stejný. zkusil jsem i ruku za jizdy jestli někde netáhne a nikde nic. nevím odkud ten zvuk jde nebo co ho vytváří. okna drží i dvěře pevně drží.

nemáte s tím někdo zkušenost?

díky

Fabie II (09), 1,2-44kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že se to tu už někde řešilo. Někdo psal, že to můžou dělat ty ofuky, co jsou úplně na kraji u předních oken a nedají

se nijak nastavovat, takový ty úzký proužky. Nerad bych kecal, raději se ještě poohlídni, někde to tu určitě je, ale vůbec

nevim kde.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám Fábii II combi a také mě při jízdě nad 70 kmh foukalo a při rychlejší jízdě se to stupnovalo.byl jsem v servisu a ptal jsem se konkrétně na těsnení kolem A sloupků,tak tím to prý není.přesto ale vzali auto a karosáři seřídily lépe dveře a hluk je pryč.Zatím to mám seřízené 2dny a nejel ještě po dálnici,ale zdá se to být mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

řeším totožný problém na OI Tour - zrcatka z R/FII - to svištění je masakr...slyšitelný to začíná být už od 80kmh a cim rychleji tím hlasitěji---jakoby foukal vítr z boku...normální mi to nepřijde, OI se starými zrcadly to rozhodně nedělá..ostatní tourky s novými nevim...zkusím taky časem servis :-)...předpokládám že pomohlo to seřízení dveří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Na svým autě taky pozoruju zvýšený aerodynamický hluk pronikající do interiéru. Vždy si myslím, že mám trochu stažené okno. Navíc bych řekl, že do kabiny proniká i hluk od kol. Hlavně je to znát, když na silnici přejedu místo s hladkým asfaltem a nejlépe mokrým. Taky to pozorujete nebo je to spíš závada mého vozu a měl bych to řešit se servisem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Neviem, možno som to tu už pisal, ale ono sa nejedná o hluk, ale že maš pocit akože je otvorené okno, mne to robi už 2 roky a neviem si s tym poradit, vždy ked sa rozbehnem tak skušam dotiahnut okna, ale to nepomaha, može byt, že ozaj je treba vycentrovat dvere, ale dokažem to aj sam ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...