Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

nekdy se opravdu kouknete co je uvnitr, a zjistite ze vetsina mobilu jede jak procesor tak display na samsungu (nejen u mobilu ,ale treba i u TV), vetsinou jde opravdu jen o kvalitu softu a obalu jinak nic vic, maloktery mobil se odlisuje, tak jako nokia symbianem, nebo iphone OSX , vetsina mobilu jede na WM 6 coz je aspon pro me tragedie , muj osobni nazor je ze nokie trosku zaspala dobu a WM6 nebrat

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady tak čtu a až se bojím napsat co mám za telefony, soukromej kterej využiju tak maximálně jednou týdně Nokii 6020 a služební na kterym frčim jenm volání a smsky (maximálně mmsky a budík) Nokii 6021. Ta Nokia 6700 se mi moc moc líbí, ale když já bych takovej našláplej telefon nevyužil, soukromej když si na letišti vypnu když někam letim taksivzpomenu že si ho mám zapnout až tak za týden a služební mi taky bohatě stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

telefony mi moc nevydrží když jsem vrtával studně dostávaly neskutečně zabrat - prach, voda, blato,mech. namáhání atd

N5110 (ještě ji mám a funguje), N3210 (má moje máma), N3310 , N6510 (asi nejmenší co jsem měl, ted ji mají děti na hraní) N6210, pak nějaký N véčko, a ted N 6300 a maximální spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja s telefonem do kapsy zacinal dost pozde,da se rict ze jsem se tomu branil az do rozkazu tehdejsiho zamestnavatele,ze bych si ho mohl poridit

byla to doba 5110 ale tu jsem nejak nemusel,tak proto prisla nejaka motorola,uz ani nevim ozvaceni ,ale spokojenost byla

potom klasika 3330,T610,D750 / od satronu,musim rict ze 2 roky bez problemu a prodana v plne kondici/dale N73 a nyni N85

vsechny telefony u me cca 2 roky jen n73 sla po roce , se vsemy spokojenost i kdyz jak asi u vseho se najdou veci co by mohli byt lepsi nebo jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně mám čtyři :

SE T68i - skvělý prcek, který předběhl dobu a utekl Nokii - byl 100% na rozdíl od svého problémového bratříčka T65

N6233 - supr telefon s dobrým displejem a přehrávačem hudby a videa, slušnou výdrží baterie, perfektním přijmem signálu, zcela bezproblémový - ten mě zlomil na stranu Nokie

N3109c - výborný pracovní nastroj se skvělou výdrží baterie někdy až 14dní

N6220c - našlapaný telefon se Simbianem poslední generace, kterému krom WIFI (kterou nepoužívám) nechybí nic, ale pohyb v telefonu je zbytečné komplikovaný (oproti Simbianu od SE je to pořad dobré) a baterie zase vydrží hodně málo někdy s bídou jen den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě té vydrže baterie je dobrý telefon, ale někdy mi připadá zbytečně komplikovaný( otvíraní a zavírání aplikací jak v PC).

Jo vcelku jsem spokojený, ale bude li dělat Nokia klasický telefon s 5MP a vice foťákem a třeba i s navi, je možné že jej vyměním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě té vydrže baterie je dobrý telefon, ale někdy mi připadá zbytečně komplikovaný( otvíraní a zavírání aplikací jak v PC).

Jo vcelku jsem spokojený, ale bude li dělat Nokia klasický telefon s 5MP a vice foťákem a třeba i s navi, je možné že jej vyměním.

Prosím tě, předpokládám, že do toho jde narvat nějaký TomTom nebo něco jiného, než ta věc od Nokie, že jo? Mně totiž N 6220c moc láká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...