Přejít na obsah

Výměna volantu O II - Superb


Petan_Scout

Doporučené příspěvky

Na konci 534 bez HF jednotky s HF 734 jinak samé nuly

Jasně a co ty kostry na staré páčce dát stejně jako na nové???

Dík, vyskúšam to kódovanie.

No veď práve to som urobil, kostry som spojil a nechal som pin od kostry smeroviek. Nebudem predsa zbytočne kupovať novú páčku. Tak uvidíme, či to bude po nakódovaní fungovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosil by som o radu. Mám predface RS a vymenil som nemultifunkčný volant za tento nový multifunkčný. Vymenil som aj podvolantovku za 1K0 953 549 CK a taktiež som dal novú Gateway s "S" na konci. Gateway som nakódoval, ale podvolantovka správne nakódovať nejde. Vie mi niekto poradiť, ako by mala byť správne nakódovaná podvolantovka? Originálne tam je kód 0000132, mám Columbus (už som podporu multif. volantu nastavil), mám tempomat, maxík, manuálnu prevodovku, zadný stierač. Tu som našiel kódovanie podvolantovky, podľa všetkého by kód mal byť v mojom prípade 0003042, ani za svet však neviem zmeniť pozíciu xxx?xxx. Berie tam jedine 0.

Ohľadom páčky tempomatu, mám za to, že nová páčka pasuje aj so predfaceliftu, ale stará do FL nie. Podľa všetkého by nefungoval tempomat. Porovnal som schémy zapojenia a u starej páčky je kostra k tlačidlám tempomatu a kostra k prepínaču smeroviek vedená samostatne, ale u FL páčky je to už spojené do jediného pinu.

Nová páčka funguje aj s predface - vyskúšané

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš za multifunkční čtyřramenný volant z faceliftu??

Soupis:

Multifunkční volant, airbag z faceliftu, kabel k multifunkčnímu volantu a podvolantovku s CK na konci.

+

Rádio: Swing, Bolero nebo navigaci: Columbus(Amundsen)

V případě multifunkčního volantu s ovládáním telefonu(bez tohoto ovládání stačí rádio):

prémium bluetooth jednotku(5N0 035 730A + GSM anténa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ja mám Trinax (1Z0), vymenil som RS predface nemultifunkčný volant za nový FL multifunkčný, podvolantovka je vymenená, gatevay je S-ková. Všetko som nakódoval, navi dostala FW 0904 a aj tak ovládanie hlasitosti stále nefunguje. Kde hľadať zradu? Nejako mi už nič nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...