Přejít na obsah

motorovy olej zn. Castrol


dusan1477

Doporučené příspěvky

Cafte mam problem... Vcera som kupil olej cez zasielkovu sluzbu 3l oleja zn. Castrol Edge 5w- 30 , no pri rozbaleni zasielky som zistil , ze na litrovych plastovych flaskach od Castrolu chybaju ochranne znamky originality(hologram). teraz som v rozpakoch ci som nekupil nejaky smejd pod menovkou Castrolu. Balenie vzyera ako original , len tam chyba ten hologram.. Je mozne ze sa predava olej Castrol aj bez tejto ochrannej znamky? Alebo je to nejaka buda.. Prosim poradte .... Dusan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to mas tazke s olejmi

kupis kastrol a vobec to kastrol nemusi byt . dneska sa to robi tak ze olej vyraba napriklad rafinerka v rakusku . tie sa ppotom balia pre kastrol mobil a podobne..

takze je to v podstate jedno co kupis .

napriklad som sa dozvedel od mogulackeho predajcu ze ponukaju mineralny olej 5w 40 ako synteticky. .

hold nikdy nevies co kupis . podla mna ani hologram nie je zaruka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte mam problem... Vcera som kupil olej cez zasielkovu sluzbu 3l oleja zn. Castrol Edge 5w- 30 , no pri rozbaleni zasielky som zistil , ze na litrovych plastovych flaskach od Castrolu chybaju ochranne znamky originality(hologram). teraz som v rozpakoch ci som nekupil nejaky smejd pod menovkou Castrolu. Balenie vzyera ako original , len tam chyba ten hologram.. Je mozne ze sa predava olej Castrol aj bez tejto ochrannej znamky? Alebo je to nejaka buda.. Prosim poradte .... Dusan

A z akej WWW to bolo ? len tak pre info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to mas tazke s olejmi

kupis kastrol a vobec to kastrol nemusi byt . dneska sa to robi tak ze olej vyraba napriklad rafinerka v rakusku . tie sa ppotom balia pre kastrol mobil a podobne..

takze je to v podstate jedno co kupis .

napriklad som sa dozvedel od mogulackeho predajcu ze ponukaju mineralny olej 5w 40 ako synteticky. .

hold nikdy nevies co kupis . podla mna ani hologram nie je zaruka..

mnoho olejů 5W-40 je minerálních (HC oleje) a na obalu mají napsáno Plně syntetický

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z akej WWW to bolo ? len tak pre info.

bolo to www.olejcentrum.sk a podla dodacieho listu je to firma Mandy z Galanty ... Som tam zavolal a odpoved znelo asi v takom zneni , ze oni to vraj nekupuju cez vyhradneho dovozcu pre slovensko , ale vraj to dovazaju priamo z rakuska, neviem neviem ale moc sa mi to nezda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na etiketě je to psáno slovensky nebo jen cizí jazyky?

Prave ze je to akesi divne. Na dvoch nadobkach su navody po slovensky a na tretej nadobke je to pisane po francuzky. Tak som z toho mongol.. A ye vraj je to dovoz rakusko. Na SOI som sa spital, a poradili mi , aby som to vratil naspet , nakolko podla spotrebitelskeho zakona mam narok to dat vratit do 7dni , bez udania dovodu. Tak to asi tak aj spravim. Ze vraj my maju dat odpoved do 15dni a po uplinuti doby nevyplatenia penazi ich pokojne mozem dat na SOI a oni to uz budu riesit oficialnou cestou.. Tak som zvedavy , ako to dopadne, kazdopadne mi drzte palce. Urcite sa tu este ozvem, ako to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiež našiel jeden e-shop,kde predajca dokonca upozorňuje kupujúcich,že na olejoch nie sú hologramy,lebo olej dováža kôli cene odnekiaľ zo zahraničia.A teraz som si všimol,že castrol má rozdelený na dva, s a bez hologramu.Samozrejme s hologramom je podstatne drahší.Inak kupujem uňho bežne a zatiaľ sa nemám na čo sťažovať.Tu si to pozrite.V stĺpci na ľavo, je castrol dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ... ta 5 literka je objednana z www.olejposta.sk ..... ani slovo po slovensky, alebo česky,.... bez hologramu...... (porusenie ochr. nalepky si nevsimajte, dolieval som) :p

Ďalšia.... litrovka je kúpená u nás v autodieloch..... je tam zozadu slovenská etiketa (je prelepená ako je na foto) a spredu žiaden hologram..... lol

Tak potom kto klame....? :smich:

post-6289-1240665855_thumb.jpg

post-6289-1240665868_thumb.jpg

post-6289-1240665883_thumb.jpg

post-6289-1240665890_thumb.jpg

post-6289-1240665898_thumb.jpg

post-6289-1240665905_thumb.jpg

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ... ta 5 literka je objednana z www.olejposta.sk ..... ani slovo po slovensky, alebo česky,.... bez hologramu...... (porusenie ochr. nalepky si nevsimajte, dolieval som) :p

Ďalšia.... litrovka je kúpená u nás v autodieloch..... je tam zozadu slovenská etiketa (je prelepená ako je na foto) a spredu žiaden hologram..... lol

Tak potom kto klame....? :smich:

Mas pravdu asi to skusim risknut a supnem to tam. Dneska som bol v mototechne v Nr a po otazke , ci maju castrol 5w -30 my predavac ochotne doniesol taky isty olej bez hologramu , aku som dostal ja cez zasielkovu postu. Takze asi tak... Zaujimave bolo cena litroveho balenia .Pitali za to 572Sk a vo vedlajsom obchode Motorshope ( obdobne ako mototechna ) za ten isty olej , akurat aj s hologramom pitali 720Sk. A pre zaujimavost cez zasielkovy predaj to stalo 430Sk a to aj s dovozom cez kuriersku sluzbu... Dobre priatelia , dakujem za pomoc , prajem vam stastne a bezstarostne nakupi v roznych olejsopoch. Cafte Dusan

edit gramatika

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu asi to skusim risknut a supnem to tam. Dneska som bol v mototechne v Nr a po otazke , ci maju castrol 5w -30 my predavac ochotne doniesol taky isty olej bez hologramu , aku som dostal ja cez zasielkovu postu. Takze asi tak... Zaujimave bolo cena litroveho balenia .Pitali za to 572Sk a vo vedlajsom obchode Motorshope ( obdobne ako mototechna ) za ten isty olej , akurat aj s hologramom pitali 720Sk. A pre zaujimavost cez zasielkovy predaj to stalo 430Sk a to aj s dovozom cez kuriersku sluzbu... Dobre priatelia , dakujem za pomoc , prajem vam stastne a bezstarostne nakupi v roznych olejsopoch. Cafte Dusan

Z Teba by mal Stur radost.

Vybrane slova Ti nic nehovoria? Ja som neni z gramatiky jednotkar ale slova ako p"i"tat to do oci bije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...