Přejít na obsah

zadáno pro ACE VENTURU -rady-porady-opravy


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj,prosím tě o radu.

Na maxidotu se mě sem tam ukáže tato závada,viz foto.,doplněna akustickým signálem a červeným vykřičníkem.Udělá to většinou když rychleji šlápnu na plyn.Varování zmizne po cca 10s.

VAG žádnou závadu nenacház.Napichuju to každej den.

Jo a ještě to dělá dost nepravidelně.Někdy 1x za dva dny a dnes třeba už 5x. :feve:

Předem ti děkuju za odpověď.

Petr

post-36221-1267794918,1192_thumb.jpg

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš sedačku šoupnout co nejvíc dozadu, v normální poloze je na jejím předním okraji. Jinak ty couváky s tím asi souvislost mít nebudou. Chtělo by to načíst.

ok.díky vrhnu se na to.vag mám ale nevydrží my baterie v pc tek se si někde půjčím notas a načtu to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mrkni do sekce elektrika, např. http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/47554-aut-dotazeni-oken-po-zavreni-s-do/page__p__821456__hl__manager__fromsearch__1entry821456 Je tam ještě víc témat o MKM.

to Raju: s tím ti moc neporadím. Na supa jsem kabeláž neviděl ani nemontoval. Koukni do O1 sekce, tam dodělávání řeší včetně kabeláže. Zase tolik se to lišit nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím zdravím. Chlapi mám akutní problém a doufám, že někdo bude znát alespon nějakou pomoc. Dnes jsem přišel z práce na parkoviště a ejhle auto nejde nastartovat. Naštěstí měl kamarád kabely tak jsem nastartoval. Až doma jsem si všimnul, teď doufám, že to nespletu, že mi svití zadní světla i po vypnutí zapalovaní a světel. Svití mi ty uplně vrchní což jsou a ted me nezabíjte pokud se spletu obrysovky. Prosím moc o pomoc či o radu. Zatím jsem to vyřešil tak, že jsem je odpojil od napajení. Díky za pomoc Kingfishers :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zde se obracejte na našeho profíka v oboru elektro Ace Venturu,věřím,že Vám fundovaně poradí,eventuelně po dohodě opraví.

Čágo,mám takový problém furt mi svití žárovka že nesvíti svetlo pritom funguje vše. Jedine co nejde tak je naklapeni svetel ale to už nejde pul roku a nic to

nehlasilo. A kolik tak stojí moturky na náklapeni svetel cca.... A jeste posledni dotaz nejak mi blbne klapka prepínani cirkulace vzuchu

nejni v klidu al efurt se tak nejak hybe. To bude asi v tahu ten moturek co.....? Předem děkuji za odpověd Hanzlík

Editováno: , autor: hanzelkapa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vemu to od konce:

- jo vadný poťák v servomotorku takže jedině výměna

- zřejmě to svítí kvůli chybě naklápění, ´koukni na xenony přes vag. Motorek stojí tuším kolem něco přes litr. V sekci Elektrika se naklápění řešilo, dával jsem tam screeny ze snímačů. Tak na to koukni a můžeš podle toho zjistit případnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jardo,prosím tě v levých předních dveřích,jak máme ten podlouhlý čudlík na zablokování otevírání zadních oken,tak ten mi nejde zamačknout.Stlačit ano,ale nedrží,takže se něco rozsypalo.Jde vyměnit jen ten čudlajs nebo to budu muset koupit celé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore mrkni na klapku na sacím potrubí. Je to ta vpravo, vedle nádržky na servo. Je tam i její ovládací ventil. Zkus ho proměřit, a zkusit jeslti přepíná a pouští podtlak. Při chcípnutí motoru musí klapka zavřít. A promiň, pozapomněl jsem na tebe.

TomASS: v pátek ráno jsem už jel zase jinam, bylo to celkem narychlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,mám Superba I a blbnou tam budíky,když jedu do 150Km/h vše je ok,ale jak jedu od 150 do 190 tak mě rafička kmitá.Měl jsem to na vagu,test akčních členů a místo toho,abyse zastavila rafička na 100 zastavila se na 90.V čem by mohla být závada??Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...