Přejít na obsah

nafta v oleji


suzukiman

Doporučené příspěvky

Ahoj, nedávno jsem měnil olej u (1.9 Tdi PD) a po 1500 km jsem ho nechal ve zkušebně otestovat, olej dobrý, ale objevilo se v něm 8% nafty, což je hodně ... nevíte, kde může být chyba? napadají mě kapající trysky nebo vadné čerpadlo, ... nebo jakým způsobem se to dá zjistit? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nedávno jsem měnil olej u (1.9 Tdi PD) a po 1500 km jsem ho nechal ve zkušebně otestovat, olej dobrý, ale objevilo se v něm 8% nafty, což je hodně ... nevíte, kde může být chyba? napadají mě kapající trysky nebo vadné čerpadlo, ... nebo jakým způsobem se to dá zjistit? dík

Ahoj,jestli už to má nějaké km,tak vyměň těsnící o-kroužky na vstřikovačích,to je nejjednoduší a nejlevnější možnost a jestli to bude stejný,nebo ještě horší,tak tě asi čeká tandem čerpadlo,prolíná ti nafta zkrz čerpadlo do motoru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Tak to nase...! Kolik jsi měl najeto a bylo to poctivé? Myslím si,že hodně podobných problémů způsobuje prodloužený interval výměny olejů.Max 15000km. a ven i s filtrem.2.0 TDI jede dobře,ale taky je více poruchový a vše zéleží taky na tom,jak se o to člověk stará.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...