Přejít na obsah

Posilovač řízení - příliš tuhé řízení


Promy

Doporučené příspěvky

pneumatiky mas nahusteny? je mozny, ze se neco stalo s posilovacem. Kdyz tocis volantem na miste nevydava to divny zvuky? Koukni pod auto, neni rizeni nejak "pocakany", ze by z toho neco teklo? Pokud jsi prezul na sirsi letaky, tak to muze byt i trochu tim. Taky je jaro. Vsichni soulozej a sportujou jak divy a pak je clovek unavenej a muze se mu zdat, ze se s volantem pere :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Pánové vy mi ale dáváte sodu :D

Moji sexualní aktivitou to neni .. :-D jim hodně knedlíků trak sílu snad mám :-D poslouchal jsem zvuk pri natáčení volantem ale je to jen takové elektronické bzučení ... no nic asi budu muset sepsat seznam co mi vadí a omlátit jim to v servise o hlavu ...

kdybych to mohl s nějakym autem srovnat tak asi s Fiat Brava .. ten ma posiluvac upa super oproti my fabulce ..

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek! mistlo tlacitka ODPOVEZ, pouzij tlacitko ODPOVEDET, ktery je az dole.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl dneska potešení zkusit Roomstříka ... stal na místě z kopečka a z chodníku .. takže celá váha auta šla na přední kola . posilovač šel uplně nádherně .. rozdíl jde hnes poznat .. nemate nějakou radu než pojedu do servisu .. jestli neni nahodou nějaka pojistka včoudu nebo ňaka kapalina ?? díky za nápady ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Skontroloval som i tú poistku na bat. bola v poriadku, vyskúšal som pomocou vagu vymazať chybový kod a posilovač začal znovu fungovť.

Zdravím, mám podobný problém s posilovačom riadenia, prestal fungovať, vnútorná poistka je ok, zajtra hned za svetla pôjdem aj na tú na baterke ako som si prečítal, ale chcem sa spýtať čo si to vlastne robil aby si spojazdnil riadenie? Mám na mysli okrem kontroly poisteniek... ďakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím vás,

 

pořídili jsme si před nějakým časem model 2014 1.2HTP.

 

Minulý týden přítelkyně měla nehodu, odnesl to PP blatník, kolo, rameno, tyčka řízení a přední bagy a pásy.

 

Nic vážnýho, vše už mám spravené, ale nejde mi posilovač řízení/servo je v pořádku, pojistky taky.

 

Diagnostika říká že je problém s komunikací řízení.

 

Jedná se už o řízení bez snímače na na hliníkovém odlitku řízení. 

 

 

Nemáte s tím někdo zkušenost?

/Omlouvám se za předchozí vytvoření nového tématu, odklikl jsem dříve než jsem to pořádně přečetl/

Editováno: , autor: mchut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic vážnýho a pytlíky venku? To se mi nějak nezdá...

Jinou chybu to nehlásí? Co jednotka airbagů? Airbagy vyměněny, nebo nějaké alternativní řešení? Jednotka řízení se po havárii blokuje, je nutné se zbavit všech záznamů o nehodě.

Může být poškozené vedení (čerpadlo je podběhu na straně řidiče).

Jak víš, že je servo v pořádku?

Tam kde ti to opravovali si s tím neporadili?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony ty tzv. "pytlíky" čili airbagy vyletí razdva. Já sám jsem měl malou, ani tomu  nechci říkat nehodu.

Při pojíždění na dočasném travnatém parkovišti  se svojí Fabiíí II jsem najel v rychlosti cca 10km/hod na trávou skrytý zvýšený kanalizační poklop a bum. Projel (ten poklop) pod předním spojlerem a motorem a zastavil se až o nápravnici do které vytlačil asi 5 cm důlek. Výsledkem bylo vystřelení předním airbagů, vystřelení pyropatron natahovačů pásů, prasklé čelní sklo od vystřeleného airbagu, promáčklá přední nápravnice, poškozený vlnovec na výfukovém potrubí a nefunkční posilovač řízení, i když žádná trubka, vedení poškozeno nebylo.

Údajně dle servisu zareagoval nějaký snímač nárazu a spustil airbagy atd. Servis tvrdil, že poškozené díly vymění a nefungující posilovač  (nebyl poškozen) se bude řešit nějak elektricky.  Na autě z vnějšku nebylo nic vidět kromě prasklého čelního skla a oprava přitom měla stát cca 90.000,- Kč. Tak jsem se na to vykašlal, auto jsem prodal, přihodil jsem svojich 90.000,- a za cenu opravy jsem si koupil novou Fabii, taktéž dvojkové řady a s lepším motorem.

Akorát se servis divil, že mi to vystřelilo při tak malé rychlosti a při tak malém (viditelném) poškození. Na můj dotaz do Škodovky, že při vysoké rychlosti při najetí např. v zatáčce na spadlou tvárnici, poleno apod. můžou někomu taktéž vystřelit aibagy a on se může nabourat, ačkoliv jen na něco najel a že by algoritmy řídící jednotky pro airbagy mohli být v tom případě jiné, se stejně  nikdo neozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Wittmann napsal:

Nic vážnýho a pytlíky venku? To se mi nějak nezdá...

Jinou chybu to nehlásí? Co jednotka airbagů? Airbagy vyměněny, nebo nějaké alternativní řešení? Jednotka řízení se po havárii blokuje, je nutné se zbavit všech záznamů o nehodě.

Může být poškozené vedení (čerpadlo je podběhu na straně řidiče).

Jak víš, že je servo v pořádku?

Tam kde ti to opravovali si s tím neporadili?

 

Spravoval jsem si to sam, na vymene blatniku, ramena, tycky rizeni a kola nepotrebuji servis a diagnostiku mam taky po ruce.

Bagy jsou vymeneny i pasy. Kontrolka bagu nesviti, pamet zavad se vymazala, jen po nastartovani sviti kontrlka rizeni a kdyz to napojim na diagnostiku, tak s rizenim se nejde spojit a /ted uz nevim jaka sekce to byly ABS nebo neco podobneho to psalo ze je prerusena komunikace s posilovacem rizeni nebo nejak tak

 

Dostal jsem echo, ze ten snimac natoceni volantu bo co by mel byt u techto novejsich v krouzku airbagu a pri vystreleni asi doslo k poskozeni, ale kdyz je bag zapojen, tak jeho kontrolka nesviti, zadnou chybu nehlasi a auto i bezproblemu troubi, takze nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud s ŘJ serva nelze komunikovat, tak je servo buď po smrti, nebo do něj nevedou dráty. Ještě může být chyba obecně gateway, ale to by pravděpodobně dělalo větší bordel.

Snímač úhlu natočení volantu (to co je pod volantem) slouží pro potřeby ESP. Servo pracuje s úhlem řízení (je na řízení).

ŘJ airbagů je tedy resetována?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ŘJ je resetována, kabely d serva vedou a šťáva taky. A ten úhel řízení čte co, nějaký čidlo? 

 

Co jsem tak hledal, tak jsem nasel toto čidlo a na řízení nic takového není.

 

223_1.jpg

 

Je tam tohle řízení a žádná elektrika tam nejde, jen hadice:

68966897.jpg?t=148170222968966897.jpg?t=1481702229

Editováno: , autor: mchut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vedení CAN je ok?

 

EDIT: ten snímač slouží ke sledování rychlosti otáčení volantem a podle toho přidává nebo ubírá posilovací účinek - ty to tam zjevně nemáš - ale je to jen "vylepšení" na funkci to nemá vliv :-)

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...