Přejít na obsah

Amundsen


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. Chtel bych se zeptat, zda vam take Amundsen(+) vydava po vypnuti (vytazeni klicku, Amundsen se vypne, display zhasne) takovy velmi jemny bzucivy / piskavy zvuk, slysim to jen, kdys se uchem priklonim uplne k panelu. ... ? Zvuk mi nevadi, jen se obavam, zda to necuca baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prosím poradíte mi.Vyměnil jsem telefon a nějak se jim nechce spolu stopro komunikovat. Mám amundsena+ a přestal mi zobrazovat poslední volané, přijaté,....hovory,musim každé číslo znovu hledat v seznamu, ten zobrazuje,nevíte někdo co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj. Chtel bych se zeptat, zda vam take Amundsen(+) vydava po vypnuti (vytazeni klicku, Amundsen se vypne, display zhasne) takovy velmi jemny bzucivy / piskavy zvuk, slysim to jen, kdys se uchem priklonim uplne k panelu. ... ? Zvuk mi nevadi, jen se obavam, zda to necuca baterku.

Ano stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prosím poradíte mi.Vyměnil jsem telefon a nějak se jim nechce spolu stopro komunikovat. Mám amundsena+ a přestal mi zobrazovat poslední volané, přijaté,....hovory,musim každé číslo znovu hledat v seznamu, ten zobrazuje,nevíte někdo co s tím.

Skus na chvíli odpojit akumulátor ,nebo vytáhnout pojistku navigace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte uvažujem nad kúpou Amundsena+ do mojej fabie II FL r.v 2012. Dnes som dostal fotky štítkou a potreboval by som identifikovať údaje zo štítka.

Je potrebný nejaký rámik alebo mi to bude pasovať presne miesto swingu? Čo znamená MAC 00:00:00:00:00:00      Díki

post-78583-0-52117100-1459368288_thumb.j

post-78583-0-09556900-1459368308_thumb.j

Editováno: , autor: icosom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díki,tomu vravím dobrá rada nad zlato,bez BT to ani nechcem. Myslel som si že všetky amundsen+-ky majú BT .  Ešte raz vďaka...

Ešte by ma zaujímala jedna vec,na jednom inzertnom portáli som našiel v ponuke Amundsen+ vraj kúpený v r.2015 aj štítok je tam 

priložený ale ma prekvapuje že tam nie je na čele hore nápis škoda auto a Amundsen+, je to v poriadku nie je to nejaká Čína alebo kópia?

Editováno: , autor: icosom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...