Přejít na obsah

Amundsen


Doporučené příspěvky

Našiel som ďalší kus,ale predávajúci tvrdí že k nemu nemá kód ale vraj v autorizovanom servise ho za 20€ poskytnú.Moc sa mi to nezdá môže to byť pravda? Pridávam štítok dá sa z toho niečo identifikovať,má to napríklad zabudované bluethoot? Díki

post-78583-0-56062600-1459626853_thumb.j

post-78583-0-67154700-1459626863_thumb.j

post-78583-0-93606100-1459626878_thumb.j

post-78583-0-66827800-1459626887_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ je to lopata tak je to z mojej strany bezpredmetné,je len otázkou času kedy natrafím na seriózneho predajcu,ktorý bude mať všetko v poriadku...Ešte sa teda opýtam či mi vie poskytnúť vin vozu z ktorého pochádza.Pokiaľ nie alebo sa bude vyhovárať je to jasný prípad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podľa všetkého je to celé inak,hovoril som z predávajúcim a vysvetlil situáciu. Amundsen pochádza z jeho superB a menil ho na Columbus-a.Auto naďalej vlastní a teda s poskytnutím VIN nemá problém.Jemu vraj v servise tvrdili že mu kód vydajú za 20€ ale má rádio namontovať späť a prísť aj s autom lebo sa to vraj robí online.Má toto celé logiku?

Editováno: , autor: icosom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj,

 

taky se přidávám s dotazem - mám Fabii II r.v. 2008 (tedy předfacelift) Maxidot a místo současného rádia Dance (ve kterém nefunguje přehrávání CD) bych chtěl něco co bude umět přehrávat (ideálně z USB či karty), handsfree, navigovat, zobrazovat parkovací senzory a půjde k tomu domontovat zadní kamera.  Zvládl by to amundsen? případně jaký amundsen koupit?

 

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Do Fabie r.v. 2007 před FL jsem instaloval Amundsena+ s převodníkem 1.6 na 2.0. Většina funkcí jede skvěle, včetně Bluetooth, ale nefunkční jsou 2. Tachosignál - navigace nefunguje při ztrátě signálu GPS (např. v tunelu) a aktuální čas na displeji navigace. Ještě bych zmínil, že navigace nešla nakódovat ve VCDS. Při pokusu o kódování se program pokaždé zasekl. Nevěděl by někdo, jak tohle vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Dotaz na všechny majitele navigace Amundsen+ s bluetooth - v režimu BT-AUDIO (přehrávání hudby přes bluetooth) - umožňuje Vám Amundsen+ přepínat skladby na rádiu případně tlačítky na volantu? A zobrazuje Vám názvy skladeb? Já mám ve Fabii BTHF jednotku pod sedadlem a rádio Swing, podle všeho je rádio tím lsabým článkem a nepodporuje ani jedno z toho (byť třeba skladby přepínat můžu pomocí hlasového ovládání BTHF jednotky)... Uvažuji, že bych ho vyměnil třeba za Amundsena, kdyby to řešilo tento problém...

Editováno: , autor: Miro F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dotaz, který jsem položil před rokem, si jakožto čerstvý majitel navigace Amundsen+ sám zodpovím - ano, navigace Amundsen+  umožňuje přepínat skladby v režimu BTHF jak na rádiu, tak na volantu, dokonce lze přehrávání i pozastavit, zobrazuje názvy skladeb, interpreta, alba... Neumožňuje ale ovládat BT-Audio pomocí hlasového ovládání jako BTHF jednotka pod sedadlem. Nicméně to asi ani vzhledem k výše zmíněnému není potřeba, protože by to byla jen neefektivní duplicita...

Editováno: , autor: Miro F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...