Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
pepa321

Zarosené čelné sklo

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nedávno som si všimol zvláštnu vec. Časť čelného skla sa mi zahmlila(vid foto). Problém je, že je to zahmlené permanentne. Je jedno, či je zima alebo teplo, či dnu niekto sedí alebo nie, je jedno, či mam kúrenie na maxime alebo na minime. Okno viem pekne do čista poutierať, ale po chvíli je zahmlené znova. :feve:

Vie niekto poradiť, kde môže byť problém ?

post-32512-1241468729_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

kukol si sa do kufru pod rezervu ci tam nieje voda, popripade nemas dobre tesnenie niekde

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jestli se ti okno rosí, i když ho máš zaparkované, tak bych to viděl na nějakou vodu nebo třeba jenom vlhkost v autě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hmm, no vodu som zatial nenasiel... este sa mrknem na tesnenia. zatial dakujem pani ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mě to dělalo hlavně po zimě, když jsem měl mokré koberečky od sněhu. ALe teď už to nedělá když to uschlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A ono je to taky potreba nechat vyschnout uplne tzn. vyndat koberecky ven. Oni jsou zespoda pogumovane a neschne to pod nima, pokud je nevyndas.

Ja jsem totiz zjistil, ze mam pod koberecky mokro, i kdyz uz bylo teplo (a mel jsem stale orosene sklo i kdyz jsem nemel nic vlhkeho v aute).

Je to teda uz dyl (asi mesic zpet), ted uz jsou nocni a ranni teploty vyssi. Ja jen doufam, ze me tam nekde netece zespoda, je totiz zajimave, ze to bylo na jedne strane (vpravo vepredu a vzadu). Jeste cekam, az poradne zaprsi a podivam se na to znova, jestli tam neni mokro. Ale snad to bylo jen tim, ze to blbe schlo pod temi koberecky...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak ja mam podobny problem, stale sa mi zahmlievaju okna, po daždi citim ako keby v aute bolo niečo mokre ale nemožem nikde nič najsť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pěkně mě štvou škodováci. Kdyby udělali aspoň svolávačku. Taky jsem před 14 dny našel pod rezervou vodu a v servise "My o tom víme, že je s tím problém" Známý taky byl s tím minulý týden servise.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

So zarosením som mal problém aj ja, zrovna teraz začiatkom týždňa som si to všimol. Cestou z práce ma zastihla silná búrka, auto som doma normálne zaparkoval v garáži, ráno všetko ok, žiaden problém. Cez deň auto parkovalo vonku na slnku, a poobede po príchode k autu som mal zarosené čelné, zadné a obe pravé bočné okná. Pomohlo nastaviť ventilátor na maximum a za cca 2-3 minúty boli už okná OK. Doteraz sa mi to ešte nikdy nestalo, vodu v rezerve som kontroloval na jeseň, bez problémov...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne sa zda že sa to rosi vtedy ked po silnej burke ostane vo dverach voda (ta asi nevytecie odtial pokym sa neotvoria) a ked zasvieti slnko tak je to zarosene.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím pánové,

Mám podobný problém s rosením  okna,ale dělá mi to jen v pravé třetině předního okna před spolujezdcem,pylový filtr je nový,nikde žádná voda,tak jsem zkusil zavřít všechny ofuky,aby šlo co nejvíc vzduchu na sklo,ventilátor na 4 a řekl bych že na část okna kde se rosí šlo podstatně méně vzduchu ,chtěl bych se zeptat je nějaká možnost že by ta třetina byla přivřená nějakou klapkou,popřípadě nemáte z etky nákres jak to je celé propojené a co bych s tím mohl udělat,samozřejmě servis je poslední možnost.Díky předem za každou radu. F2 1.4 16V 2010.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ani nám nič nepomáhalo, kým sme nezistili pri výmene prasknutého čelného skla, že to predchádzajúce bolo zle nalepené a cez fugu akurát v strede naspodku skla prenikala vlhkosť. Nám už zamŕzala zvnútra. Bolo to teraz v zime. Odvtedy pokoj. Ale je to jedna z možností. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se