Přejít na obsah

Únik chladící kapaliny


lukkkas123

Doporučené příspěvky

SKODA OCTAVIA 1.6i , 74kW , 1997rok , kod motora:AEH .

PROSÍM VÁS O POMOC :

Uniká mi chladiaca kvapalina ked som dolial na MAX tak za priblizne 5-6tyzdnov je uz na MIN a neviem si s tym poradit. Myslite ze je to normalne??? Objednal som teraz : LIQUI MOLY - Utesňovač chladiča - prísada do chladiča , ktory by mal utesnit chladiaci system ... A teraz neviem ako to mam urobit , cital som ze do chladica ide priblizne 6litrov kvapaliny , ako mam postupovat???

Mám teraz dolu na pravo pri chladici co je uzáver tak mám vypustit vsetku kvapalinu??? Potom ked budem dolievat tak budem musiet uz zmiesat NEMRZNUCU s vodou + tu PRISADU DO CHLADICA??? cize mam naliat do nadrzky s chladiacou kvapalinou priblizne 6litrov zmiesanej kvapaliny ( nemrznucu+vodu+prisadu na utesnenie chladica) a ta kvapalina stecie do chladica alebo sa do chladica leje kvapalina zvlast??HM ... Alebo staci len doliat trochu tej prisady do nadrzky s chladiacou kvapalinou , ale zase tam asi potrva kym sa dostane do chladica si myslim , neviem ako to funguje... PROSIM O RADU .. alebo vas NAPAD , dakujem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holenek, co kdybys za jizdy zastavil a mrknul do motoru co ta voda v te nadrzce dela? Co treba urvana lopatka na vodni pumpe,trochu by to varilo ale na eplomeru to nepoznas. ja jel bez pumpu 20km nez jsem se neceho vsiml, na budikach mezi90-100, to se ale jeste nevari, jenze u valcu je vic, kdyz se chladi motor jen samospadem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čacute mam octaviu combi elegance 1.9tdi 110 bhp auto ma asi 200000km je po stk a pred dvoma tyždnami som zistil že mam prazdnu nadržku chladica odvtedy to sledujem a za asi 500 km sa strati zo systemu približne 0,5l vody olej je ok hadice suche viete mi poradit čo by stym mohlo byt dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze vcera som si zdvihol trochu auto a pozrel som sa pod motor a na olejovej vani som nasiel zaschnutu RUZOVU kvapalinu(chladiacu) nechal som karton pod autom opet v noci a opet na kartone bolo pár kvapiek ružovej chladiacej kvapaliny . Na olejovej vani som i nasiel olej ako sa chysta odkvapnut ...

Kebyze to je tesnenie pod hlavou alebo hlava motara tak by sa mi kvapalina stracala a nigde by som nenasiel ani stopu,ze? Alebo sa mýlim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kupenu prisadu na utesnenie chladica , mozno to nepomoze ale mozno pomoze nevjem ci to risknut tam dat ci sa zbavim problemu , myslim ze by som to zbadal hned ci to pomohlo alebo nie ked vzdy mam par kvapiek pod autom... alebo to nechat tak a pravidelne dolievat kapalinu???hm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kupenu prisadu na utesnenie chladica , mozno to nepomoze ale mozno pomoze nevjem ci to risknut tam dat ci sa zbavim problemu , myslim ze by som to zbadal hned ci to pomohlo alebo nie ked vzdy mam par kvapiek pod autom... alebo to nechat tak a pravidelne dolievat kapalinu???hm

Ty snad nectes!!! Viz o 3 prispevky pred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty snad nectes!!! Viz o 3 prispevky pred.

cus chlapi mám stejnej problem taky mi začala mizet chladící kapalina a dle vašich poznatku a rad sem přišel na to že mi žačíná pučet chladič a to v rozích dole a asi ho vyměním a chci se zeptat zdali někdo neví kolik se tam vejde chladící kapaliny, zdali neví někdo nějaký dobrý ehop na nový chladič díky 2.0 SLK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takový menší problém se svou oktulkou 1,9TDI.Začala se mi strácet voda, nikde žádné úniky ani nic podobného jak tady píšete, jen pod sacím hrdlem to mám celé zastříkané od oleje.Myslíte že to může unikat i s olejen tama, dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Mam kupenu prisadu na utesnenie chladica , mozno to nepomoze ale mozno pomoze nevjem ci to risknut tam dat ci sa zbavim problemu , myslim ze by som to zbadal hned ci to pomohlo alebo nie ked vzdy mam par kvapiek pod autom... alebo to nechat tak a pravidelne dolievat kapalinu???hm

Takhle nějak to teklo i mě. A to je výhoda když to teče takhle hodně protože když veneš baterku a zrcátko tak lehko vystopuješ odkud to teče. Může bejt děravej chladič, to je pak vespodu pořád vlhkej nebo už to teče proudem když do toho šáhneš vapkou. Vyměnil sem chladič a bylo to. A potom asi tak za rok mi to začalo zase týct. To už ale nemělo s chlačem nic společnýho. Teklo protože byla nesprávně namontovaná ta plastová trubka nad termostatem...bylo tam špatně daný těsnění (posrali to v servise když mi měnili termostat),než sem na to přišel vyměnil sem i tu kovovou trubku chlazení za 1700...zbytečně. ted mám tu starou schovanou a uvažuju že já vyhodím. Pak se úplně zbytečně kupoval i tu plastovou trubku co vede k termostatu. Holt někdy se taková banalita prodraží. Né nadarmo se říká dvakrát měř jednou řež...neboli to chce pořádně věc vysledovat než začnu kupovat drahé díly. A když už tak začít od banalit a až pak se uchýlit ke generálce motoru lol

Paráda je taky udělat si speciální víčko na nádobku chladící kapaliny a malinko natlakovat soustavu,pak sem krásně viděl odkud to valí.

Problém sem tedy vyřešil....to abych doplnit to co sem psal výše.

Takže toliko pár mých postřehů z vlastní zkušenosti,doufám že někonu třeba pomůžou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Hojte ďáblové :) Četl jsem příspěvky, sice mám skoro stejný problém, ale přeci jenom se trošku liší :( Potřeboval bych jen poradit.

Koupil jsem si před 3 týdny Octávii II v kombajnu, r.v. 2006 s motorem 2.0 TDi (BKD 16V). Najel jsem zatim cca 3tis km, ale ztrácí se mi chladící kapalina. Nejhorší na tom je, že je zima, všude nasmrkáno, voda a tak a prostě ten únik není vidět, jelikož je opravdu MINIMÁLNÍ. Na 1000km (což je u mě 1 týden), mi klesne z maxima přesně do půlky a samozřejmě mi sepne čidlo, takže to tam na mě bliká jak blbý. Jestli dolívám decku, tak je to hodně, opravdu minimum. Jednou doliju fridex a jednou destilku. Jen mě to štve. V servise řikali, že v takovymhle počasí to těžko zjistí, obzvlášť, když je únik tak minimální, mám přijet na jaře. Ujistili mě, že to těsnění pod hlavou bejt nemůže, možná nějaká spuchřelá hadička, chladič, kdo ví... Jsem z toho jelen :D Já jen, jestli s tim nemáte někdo zkušenosti? Když je motor studenej, tak to mam třeba lehce pod MAX, když to projedu, vlítne mi to přesně na MAX. Zkoušel jsem, jestli drží tlak a krásně si odfoukne a kapalina vylítne nad MAX. Docela mě prdí to čidlo, že to registruje už přesně mezi MIN-MAX. A všimnul jsem si, že se mi asi dost kapaliny ztratí při startování, pokud třeba 2 dny stojí, je velká zima a trvá pár vteřin, než naskočí. To se mi právě stalo 3x a 3x jsem dolejval. Nemůže to bejt tou zimou? Octávu mam od známýho a ten se mi zaručil, že mu neunikala a kupoval jsem jí, když bylo konstantně +15°C. Teď to leze přes noc pořád na -15°C. Kdyby náhodou někdo věděl, budu rád za odpověď :) Předem děkuju :) Já jen, že nechci bejt v "vevědění" až do jara...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměň expanzní nádobu (čidlo je součástí nádoby nejde vyměnit) už je asi blbý čidlo a spíná ti i když tam máš chladící kapalinu.Jinak za studena nech to mezi těma ryskama a nelej tam víc protože to co je navíc vyhází ven,to že za tepla je max je v pořádku teplem se roztahuje a dolejvej origo nemrzku G12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mám takový malý dotaz - minulý týden jsem měnil hadici od termostatu do chladiče, vše ok, dolil jsem kapalinu na max., po dojetí do práce jsem nechal motor schladnout a jelikož si velký okruh vzal taky vodu tak jsem zase dolil do nádobky cca 1-2 mm pod rysku MAX vodu. Po přijetí z práce a do práce (2 dny) byla hladina v pořádku. Potom jsem pár dní jezdil po městě a dneska koukám, hladina klesla přesně na ten spoj nádobky - tedy mezi MAX a MIN přesně na střed. Je to v pořádku, nebo mi to ještě někde teče ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si odpovím, je to v pořádku, zbytek vyhodilo auto ven, při studeném motoru udržuje auto hladinu přesně na spoji nádobky, po zahřátí se hladina zvedne cca na 2 mm pod MAX a kolísá podle zahřátí... najeto 450 km a hladina se drží přesně na středu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 5 let později...

Zdravím, mám škodu octavia I 1.9TDI 81kw 2001 a najednou mi začalo auto brát dost chladící kapaliny, rozsvítila se mi kontrolka chladící kapaliny v nádobce bylo skoro na dně dolil jsem fridex ( na večer ) a ráno když jsem se koukal do nádobky ubyl přibližně 1cm kapaliny z nádobky pryč (za noc). Když mám auto ohřáté nikde nic viditelně neteče a na chladič moc vidět není. Nemáte někdo s tímto zkušenosti popřípadě nějaké rády a zkušenost s utěsňovačem chladiče jestli zkusit nalít popřípadě jakou značku. Za každou radu budu moc rád :)

Editováno: , autor: netlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Pánové, taky mám velký problém s únikem chladicí kapaliny u 1,9 TDI 81 kw ASV, RV 2003. V květnu začala poblikávat kontrolka, a pokaždé když jsem dolil zhruba deci, po pár dnech byla hladina zase pod ryskou. Mechanik natlakoval chladící systém, celé auto suché, expanzka na boku trochu tekla, tak jsem koupil origo novou. Ovšem za pár týdnů to začalo odznova. Hladina třeba za týden (třeba 100 km) klesne 1-2 cm pod rysku (za studena), když odšroubuju víčko, odfoukne si a stoupne třeba o 3-5 cm. decku doleju a pořád se to opakuje. Systém nikde neteče, hadice jsou měkké, rozvody dělány před zhruba 20 tisíci km včetně vodní pumpy, auto nikdy nikdo nehonil za studena. Nikdy jsem to(alespoň dle kontrolky) neuvařil, teplota nikdy nejde nad 90 st. C, bez problému topí. Navíc kontrolka chladící kapaliny po noční stání občas ráno začne blikat, i když je hladina v pořádku. Chladič je v dolním rohu lehce orezlý, ale zatím neteče. Prosím poraďte, nechci zbytečně dělat hlavu, či vyměňovat díly. Děkuji za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, jsem tu nový. Mám dotaz. Před měsícem jsem koupil Octavii 1, 1.9 tdi 81kw combi z Rakouska, 183000 km. Měsíc pozoruji, že se mi ztrácí chladící kapalina, že začátku rychle, hlavně když auto stalo, a teď po 400km m jsem doleva cca litr kapaliny. Auto bylo v servisu a nic neobjevili, žádný viditelný únik. Mám takové neblahé tušení, že by to mohlo být těsnění pod hlavou, nebo i hlava. Ale olej je nový, pod víčkem se nic netvoří a ani mi to nedýmí. 

Někdo s podobným problémem? Poraďte prosím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...