Přejít na obsah

Výměna budíků z ROOMSTERA/FABIA II do FABIE I


LUKÁŠŠ

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Tak se mi podarilo budiky sehnat z FII. 

 

A ted potrebuji radu. Vse delam podle navodu. Pripojim nove budiky, zapnu je na VAG . 17 pristrojovka = Provedu login, kdy zadam pin z budiku co jsem sehnal a v pravo v hornim rohu se napise   

Citovat

lost due too dropped session

Takze me to pri prizpusobeni nepusti do kanalu 50. Byl jsem i v servisu a tam jsem take nepochodil. 

 

Pokud vratim stare budiky, je vse ok i kanal 50 je funkcni.

 

Muzete nekdo prosim poradit, kde delam chybu?

 

 

EDIT:

Vse vyreseno, byl tam jiny postup a diky lidem odtud z fora hotovo. Dekuji vsem.

Editováno: , autor: Rebelius Cornelius
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
V 1. 9. 2013 na 2:35, michaelo napsal:

Dakujem, ano mam maxika z F2

ukazatel paliva sa musi upravit bud v eeprom alebo vymena plavaku, ja som volil vymenu plavaku... nikto mi s upravou eeprom nechcem poradit  :kol-26: 

 

premna bolo potrebne skoro uplne vsetko kedze maxika som osadzal do juniorky :D 

 

ale tebe staci, teda ak si mal palubny pc : len plast z budikov F1 a kompletne budiky z F2, puzdro upravis podla vyssie uvedeneho navodu, prisposobis cez vag a mozes maxidotit  :kol-28:

 

mas otom climatronicu niekde vlakno ke je to rozobrate? rad by som si to pozrel.

Prosim ta aky plavak treba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak nakoniec sa podarilo :) Ak by niekto potreboval pomoc tak napiste dominik.kacer@ixdata.sk

IMG_4234.jpg

 

EDIT:

U nikoho som si nevsimol, ze by zapajal aj info z radia do maxidotu.. stacilo prepojit dva piny z radia skoda symphony a funguje aj horna cast displeja

600087336_ScreenShot2018-08-05at08_47_01.thumb.png.09fb985822238df541e8508a36a87b2f.png

Editováno: , autor: Exter01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak ja je tam mam uz taky. Diky Dusanbe82 za prizpusobeni primo v aute a upravu palivomeru v budikach, at ukazuje palivomer spravne.

 

Jinak na info z radia se taky chystam [emoji6]

 

Uprava dala mensi praci na zrucnost, ale stalo to za to. Jeste bilej podsvit a bude to top.

a0d4f3f347147e1384698bc6bba9eb16.jpg&key=19f6d9f81fd05b0476e35b6f40fc90b7cd0b359638448339de328000522a4938

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak konečne som si tiež našiel chvíľu času a podarilo sa... :Dlen mam budíky anglické z roku 2007 chcem poprosiť či by sa nenašla daka dobra duša čo ma europske a firmware z nich či by neposkytol mam už aj europsku plaketu len smola je že nie firmware je tam totiž rozdiel v ukazovani rýchlosti stupnice su rozdielne :feve:

Fabia max-dot.jpg

Fabia max-dot1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...