Přejít na obsah

Výměna budíků z ROOMSTERA/FABIA II do FABIE I


LUKÁŠŠ

Doporučené příspěvky

Dakujem, ano mam maxika z F2

ukazatel paliva sa musi upravit bud v eeprom alebo vymena plavaku, ja som volil vymenu plavaku... nikto mi s upravou eeprom nechcem poradit  :kol-26: 

 

premna bolo potrebne skoro uplne vsetko kedze maxika som osadzal do juniorky :D 

 

ale tebe staci, teda ak si mal palubny pc : len plast z budikov F1 a kompletne budiky z F2, puzdro upravis podla vyssie uvedeneho navodu, prisposobis cez vag a mozes maxidotit  :kol-28:

 

mas otom climatronicu niekde vlakno ke je to rozobrate? rad by som si to pozrel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, není za co. :kol-47:

Možná by jsi tohle téma mohl ještě upravit o nějaké podrobnosti.

Jako jaké lepidlo použít co je největším úskalím a s čím jsi se potýkal. Co je potřeby ze vercajk.  A přesunout do návodů!!!!  :kol-47:

Jak jsi oddělil to čelní plexi? Zadek uříznu modelářskou frézkou a kotoučem. Ale to plexi mi vrtá hlavou

 

Flešnout budíky tě nikdo nenaučí, víš co jich kluci zničili když to zkoušeli. Známej odpálil 10 komfortek než se je naučil flešnout na s alarmem, a to stávali kolem 1000Kč. Koupím od kamaráda rouvnou flešnutý budíky on se tím zabývá.

 

Chci si to připravit a sehnat na dlouhé zimní večery a udělat to. :kol-47:

 

Já se hrabu ve svém, ale už jsem taky dodělával několik origo dálek.

 

 

O tom climatronicu je vlákno, ale zatím to tam bylo jen teoreticky. Já to dodělal v pondělí a naplnil odzkoušel, dával jsem komplet klimu do auta kde nikdy nebyla.  A  ještě spoustu elektriky navíc :kol-44: :kol-44:  :kol-44:  . Tak to dneska snad dokopmletuju, nakoduju a sestavím auto. :kol-43:  :kol-43:  V po ráno musím do kolbenky  :kol-27: .

 

Příští týden budu makat na tom vláknu o climatronicu. Dám vědět pokud ti to neva. :kol-32:

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, chtel bych si predelat budiky, do me fabie1 mam kamarada elektrikare  a nekde jsem videl ze je treba je vyriznout do puvodnich ramu, ale nevim jake budiky koupit  hlavne z maxidotem... mam 1,4tdi 59kw 2006, moc dekuji za pomoc, 

Editováno: , autor: noviembre
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...