Přejít na obsah

Výměna budíků z ROOMSTERA/FABIA II do FABIE I


LUKÁŠŠ

Doporučené příspěvky

Tak to celkom aj tak slušna cena ja som cca v roku 2007, kupoval max-dot na fabiu benzin za cca 5000kč bol síce nový :) a práce to da fakt dosť ta prerábka s tým že som to ja osobne odflákol a spravil do rychla ma to stálo 6hodín práce a bavenia sa materialne a finančne ťažko povedať nakoľko všecko bylo na púde neboli skladem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jsem tady nováček a mám v podstatě první škodovku v životě tak se možná budu ptát špatně tak se předem omlouvám..

Mám F1 1.4 MPI 50 kW a zajímalo by mě jestli mi půjdou budiky že škody Roomster někdo píše že ano pak zas že ne... Tak bTak bych prosil nějakou relevantní odpověď. Jo a maxidot k životu nepotřebuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím.

Mám budíky z Roomstera a chci je dat do fabky. Nemam ale PIN k budikum z Roomstera. Pokousel jsem se je vycist pres Vag Can Commander stejne jako z budiku na fabce ale nejde mi to. Pise mi to neco jako security key.

Pouzivam commandera verze 2.5

 

Poradite nekdo jak vycist ten pin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, také se chystám na montáž budíků z Roomstera/Fabia II do Fabia I a chci se zeptat co potřebuji k vyčtení pinu budíků (a přepsání eeprom) z toho Roomstera. Vím že do roku 04 to šlo přes Vag Tacho ale u těch nových už to nejde. Na netu jsem narazil na tento kabel, píšou že podporuje Roomster ale já si tím nejsem vůbec jistý, četl jsem tu někde na foru že už ani Vag Commander ten pin nedokáže vyčíst na budících z roku 07-14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dobrý večer
chci si jen ujasnit pár věcí ohledně přestavby budíku  Roomster to F1

- Budíky bez maxidotu vyžadují nějaký extra zásah nebo kontrolky sedí jak u verze s maxidotem ? "Maxidot ke štěstí nepotřebuji "

- Budíky co jsou kombinace MPH /KmH musí se nějak přenastavit ?
- Palivoměr stačí výměna plováku nebo je nutný flash EPROM ?

Info pro admina je možné že se tyto problémy už tady řešili ale možná jsem si toho nevšiml. Tak bych byl moc rád kdyby mi někdo fundovaný na tyhle dotazy odpověděl normální formou.
Předem díky M Čech  
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavu bych na to měl ale jde o to že nemůžu zjistit jaký software použít. Můžete mi alespon poradit co potřebuji k vyčtení toho pinu? Zde na foru jsem našel jen čím to nejde.

 

Tak to netusim. Ja si jednou vycetl pin z budiku F1 pred fl vag commanderem. Ale verzi uz nevim. Fabii uz nemam. Zkousel jsem tim pak i budiky po fl a z F2 a tam uz to neslo. Treba nekdo poradi. Ale takove rady si dotycni nechavaji pro sebe [emoji6] A pokud tomu clovek nerozumi, tak udela vice skody nez uzitku. Doporucuji kontaktovat Dusanbe82, umi vycist pin, nakodovani budiku, upravu eeprom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Nazdar chlapy, mam otázku, mam FII, su v nej tieto budiky, vid foto, je to fabia z roku 2009 bez pal. pc, chcel by som do nej dat maxidot, ale neviem co vsetko budem k tomu potrebovat, a hlavne aky typ toho maxidot, dakujem za odpoved.   Tu som nasiel clanok kde to popisuju, len nechapem tomu vyberaniu cipu a o tych najazdenych kilometrov https://www.drive2.ru/l/9860773/

budiky-pristrojova-doska-skoda-fabia-2-roomster.jpg

Editováno: , autor: kablikar007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...