Přejít na obsah

Výměna budíků z ROOMSTERA/FABIA II do FABIE I


LUKÁŠŠ

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Tak,jsem si sehnal maxidot na FRS ten jsem dodělal a pak jsem našel doma ještě budiky F2,jelikož tam je maxik bílý což je super nedalo mi to a elektronicky to mam hotový a vše funguje.ted ještě musim doladit ze dvou desek staré plexi na nové budiky a hotovo.Fotky dodám.Ještě pak zbývá doladit navi na panel přistrojů mam to připravené a jeto komplet.

post-3322-0-48471500-1296409673_thumb.jp

post-3322-0-65744500-1296409699_thumb.jp

post-3322-0-22757200-1296409746_thumb.jp

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

F1 klasika maxík jsem měl taky, ale chtěl jsem bílou, takže jsem do toho šel a zkusil mezitím byly pokusy o vývoj bílého podsvitu z F budíků. Jako vedlejší produkt mi vznikl známý modrý maxidot smile.gif

potřeba budíky Room

plasty z F budíků

řezat, lepit, laminovat, lakovat nebo flockovat

připojit

nakodovat - stejne jako F1

a upravit palivoměr a to beze mě nejde lol

tu zaviraci prihradku pod radiem mas, pls, z ceho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Dobry den, vopred sa ospravedlnujem, ak to tu uz niekde bolo

Zohnal som budiky z F2 maxidot predfacelift a chcem ich prisposobit do F1, podla niektorych temat sa to prisposobuje uplne rovnako ako klasicke budiky mr07 z F1

mam pin budikov, pin starych budikov a chcel by som prisposobit immobilizer,

 

problem je ze ked zadam pin novych budikov tak mi ho nevezme, cize sa k nastaveniam ani nedostanem 

 

skusal som uz asi vsetko a nic... ma tu niekto podobne skusenosti alebo vie niekto poradit? (ja som v koncoch)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

dalej ked je puzdro hotove, este bez osadeneho pedneho plexa, je vhodne vnutro nastriekat nacierno:

dokladne prebrusit 600 smirglom, dat zaklad na plast (leptac) a nato fuknut farbu


a nakoniec dat vsetko dohromady, osadit do auta a maxidotit  :kol-47:

 

myslim si ze aj zatu pracu co to da sa to viac oplati ako kupovat maxidot z F1 niekde ako originalny diel za 500€ / 15 000kč

post-65883-0-00963200-1376567422_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: michaelo - nepatřím k těm, kteří tuní. Nezapadám mezi Ty, kteří dávají věci z dvojek do jedniček. Jsem typ člověka, který zastává originalitu stávajíciho vozu, ale v Tvém případě musím uznat, že to velmi prospělo a líbí se mi to. Osobně se mi také nelíbily budíky na F1 po modernizaci. Velmi pěkná práce, chválím. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj  :kol-47: , opravdu dobrý. Jestli to chápu dobře máš Maxidot z FII nebo ROM před face vpasovanej do čela (plexi) z budíkú FI.

Moc pěkný já má tedy starý Maxidot originál pro FI.

Kdybych chtěl Maxidot do před face FI musí se ještě upravit epprom kvůli nádrž že.

Když už tam mám climatronic z FII, novej maxidot byl prima :-)).

 

Opravdu pěkná práce. Kolik tě to stálo času? A co bylo všechno potřeba?

 

Opravdu tleskám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...