Přejít na obsah

Držák na mobil


Egi

Doporučené příspěvky

Chtěl bych do auta držák na mobil, jenže originální je mi na nic. Mám Nokii 5300 a na tu se nedělá adaptér. Nechtěl bych vrtat do přístrojovky a určitě bych nechtěl nic na okno (nemám rád, když mi něco brání ve výhledu). Nejprve jsem uvažoval na uchycením dovětráků, ale pak nejde hejbat větrákama a navíc je to docela nebezpečný při prudkym brždění. Poraďte někdo. Napadlo mě dokonce, že koupim takovej ten origo držák a navrtám něco až na něj, ale nikde ten origo nemůžu sehnat. Je to ten, co se dává místo záslepky vedle ovládání klimatizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ve Fabce držák Nokia (asi CR39?, nevím už přesné číslo - černostříbrný) a do rooma jsem ho přišrouboval

na ten díl (vedle ovládání klimy), místo kterého se dodává hodně drahý origo Škoda držák. Drží dobře,

vypadá obstojně a ničemu nepřekáží.

Ten díl tady někdo na fóru přesně popsal, včetně vyloupnutí a zamáčknutí zpět a uvedl i číslo, to jen pro případ, kdyby se držák později rušil, dal by se koupit nový místo provrtaného - je to jen kousek plastu, nemůže být moc drahý.

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem obdobný problém. Mám v autě origo přípravu pro telefon, tzn. i ten nevzhledný držák vedle ovládání klimy. Bohužel poslední Nokie E Series, pro kterou má škoda držák je tuším E50 a chce za něj nechutnou částku. Pro moji E71 nic.

Ve finále jsem si koupil origo držák od Nokie, mám ho na předním skle vlevo od volantu hned nad přístrojovkou, takže mi ani nebrání ve výhledu. Přijde mi to jako lepší řešení, než někam něco vrtat, dá se to kdykoli sundat a auto není nijak poškozené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konzole se přišroubuje na pravý horní šroub, který pod rámečkem drží rádio, zacvakne se rámeček a hotovo... elegantní, pevné, a hlavně se nemusí nic upravovat... lepit... a podobný zvěrstva :)

až půjdu do auta, dám foto

Tu jsou-sry za kvalitu, je to founem...

post-34894-1242835158_thumb.jpg

post-34894-1242835173_thumb.jpg

Editováno: , autor: harrys_FII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Můžete někdo dát tip,kde sehnat ten držák vedle rádia.

Dříve sem měl Nokii 6110 Navigator a k tomu sem si koupil držák značky BRODIT

a měl jsem to přidělaný právě na středovém výdechu.Docela mě to vyhovovalo.

Teď mám telefon IPHONE a držák u toho rádia by se mě teda líbil více.

Předem moc děkuji za infa :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Mám nové řešení, sice ne úplně optimální, ale funkční.

Vzal jsem origo držák od Nokie a přišrouboval ho do plastu nad střední výdechy. Časem dodám foto.

Telefon mi nebrání ve výhledu, ale mám ho v zorném poli (kvůli navigaci), takže to zatím plně vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...