Přejít na obsah

Pokles napětí


hyperx

Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc,mám octavku 1.9 Tdi r.v.99 a má takovýto problém - Dříve se mi stávalo,že když jsem jel v noci a sešlapnul brzdový pedál,tak mi problikávali přední světla,dělalo to i osvetlění interieru jako by se zvýšil odběr proudu,jako třeba když se zavírají el.ovladané okna.Dělalo to jen někdy a teď se k tomu přidalo to,že když jedu tak mi najednou vypne radio a když chcípnu motor tak se vynuluje ukazatel hodin a zrovna najetých kilometrů.Auto startuje normálně a kostra je v pořádku.Alternátor dobíjí taky dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc,mám octavku 1.9 Tdi r.v.99 a má takovýto problém - Dříve se mi stávalo,že když jsem jel v noci a sešlapnul brzdový pedál,tak mi problikávali přední světla,dělalo to i osvetlění interieru jako by se zvýšil odběr proudu,jako třeba když se zavírají el.ovladané okna.Dělalo to jen někdy a teď se k tomu přidalo to,že když jedu tak mi najednou vypne radio a když chcípnu motor tak se vynuluje ukazatel hodin a zrovna najetých kilometrů.Auto startuje normálně a kostra je v pořádku.Alternátor dobíjí taky dobře.

Zdar, vypadá to, že máš někde špatné ukostření. Takže by to asi chtělo projít kostřící body a popřípadě je očistit, nebo dotáhnou matky někdy se uvolní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Toš totok by to mohlo bet ono.

Ne ted vazne, pokud je nekde rez, je potreba vycistit, obrousit, snizuje se vodivost.

Tak čím to uživatel Hyperx měl?Mě to teď dělá taky.Všimnul jsem si, že jak je k baterce přichycena ta krabička s pojistkama a je to přišroubované k plus pólu, tak tam je matka rezava a nějakej sajrajt.Může to dělat totok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...