Přejít na obsah

Roleta v kufru u fabie combi


Richard M

Doporučené příspěvky

Zdarec...Roleta v kufru u fabie combi mi povolila a nenamotává...rozdělal jsem to, šla jen jedna strana, otáčel jsem s tím a snažil se to namotat, což se povedlo, ale nefunguje....potřeboval bych asi rozdělat i tu druhou stranu, abych se dostal k tomu pérku co tam údajně je, ale nejde to a nechci tam nic urvat...máte někdo podobnou zkušenost? dík za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám úplně stejný problém. Nejdřív se mi zdálo, že se to namotává nějak blbě, tak jsem to rozdělal a byl na jedný straně prasklý plast. Zadělal jsem to s tím, že to šlo dál blbě, namotávala to jen pružina na jedný straně. Ptal jsem se, jestli se nedá někde sehnat jen ta část, co mi rupla, ale pravděpodobně se to neprodává. Potom mi prdla i druhá strana a už to nenamotává vůbec. Praskla mi úplně stejná část i na druhé straně a je to v ... Nová roletka je drahá a na vrakáči jsem nic nesehnal. Nemáte někdo typ, jak to opravit?

Jinak rozdělat to jde. Jedna strana jde sundat odšroubováním šroubků, ale ty plasty tam drží na takový kovový tyčince na boku, přímo v ose tý roletky, kterou je potřeba vysunout. Je na to potřeba použít docela sílu, ale pak to jde krásně rozebrat, do posledního plastu :) Slepovat to ale nemá smysl, je tam veliký pnutí kvůli tý pružině. Nechápu, jak můžou tohle dělat z plastu. To už jsme taky v Číně? Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

já jsem si roletku opravil, roletka začala slábnout a nakonec se přestala navyjet uplně tak jsem ji rozdělal a je tam z jedné strany tyčka asi 40 cm dlouhá a naní je pružina tu jsem pořádně zajistil ze spodu a na hoře na točil pok vše smontoval a roletka chodí jako nová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, mimo téma trochu, ale neví někdo jestli by pasovala do FI kombi roleta z FII? Děkuji za dopověď.

Nejde, F2 má roletu stahovací v "kolejnicích" a odjišťuje se (odklápí) přitlačením konce směrem dolů.

Tuším, že i úpravou příp. výměnou plastů na bocích kufru to nejde...

Do F2 je lehce širší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poprosit o radu jak roletku opravit?

Má někdo zkušenost jak ne to  s opravou co rozdělat a nezničit.

Koupili jsme F1 combi a roletka byla totálně rozpadnutá na 3 kusy. Jen jsem rozšrouboval všechny šrouby, opatrně nasadil, zpět našrouboval a funguje.

Bohužel jsem v tom žádnou vědu neviděl, nebo jsem měl fakt kliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...