Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jardo: tak to je paráda žes napsal sem i ty ceny.Je potřeba aby to viděl Snížek a řekl za kolik by šlo sehnat to prase cca 30kg.

Díky Jardo. :palec2:

lidi muzu mit kg prase za 40-50 kc podle toho kdo tam bude sedet normalni cena je kolem 70-80 kc za KG... prase by bylo nalozene a vsechno .. jak rikam je to jedno .. ale kdzy se divate jak se ten cunik mota.. je to nadhera..rozhodne nevnucuji svoje predstavy ale pouze navrhy aby bylo jasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by ses divil Skájo, jak je problém vyúčtovat stovkové příspěvky do OC clubu..

A to zas věřím, ale to je IMHO spíš o tom, že za tím není vidět "žádnej efekt", nebo je někdo prostě línej nacvakat ten příkaz do kompu, jinak si to neumím vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roberte: peníze pořešime a nevěřím tomu že by jsme se nedomluvili.Lidi je dost nahlášených a myslím že i kdyby každý dal cca 200 Kč tak to máš minimálně 6 tisic a to už se dá...

Tak jak? Musime se od něčeho odrazit a rád bych aby každej napsal svůj názor a nebo Skájo udělej anketku.Co mysliš?

a.Selátko

b.Vepřová kýta

c.Plátky masa naložené několik dni předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by ses divil Skájo, jak je problém vyúčtovat stovkové příspěvky do OC clubu.. ale máš pravdu.. i když jsou jedinci, co se hádaj o 10Kč..

já bych rád aby se nám z toho stala taková pěkná akce pro OIIjkaře.. nejen..

Takhle to vidím taky, sraz OII uprostřed léta :palec:

A na konci asi uspořádáme něco u nás, důvod se myslím najde -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bedna prověřena, už není nic moc, stav děs běs, ale zrovna se pro kolegu vyrábí opékání na cca 30kg masa, primárně na dvě kýty (naložené lákované máme), nebude problém to zajistit, ale musím to nejdříve vidět, vyfotit a dát to sem, jestli se tam selátko vejde, anebo opékat kejty - taky cesta, můžu pořešit i odvoz dřeva od Najmise, vlek mám velký i malý, k Najmisovi to mám stejně jako do HK.

p.s. - aktuální cena - vepřová kýta lákovaná na gril - 110,- Kč/kg

nebo marinovaná - 157,- Kč/kg

Budu s tím počítat.... :palec2: já myslím že klasickej vlek za osobák bude stačit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci jestli to dobře dopadne a bude dobré rozpoložení hvězd tak nás přijede natočit TV Nova a to konkrétně zatím nechci rozvádět kdo a za jakých podminek.To znamená že ta akce roste hodně dobře ...SH bude nasazená vysoká latka... :palec2:

Jinak blondcky taky nemusim takže souhlas s Krozo.

Jarda: Ty budeš mít soukromého taxika když mi pomužeš s celkovou organizaci.

Jináč jsem hlasoval taky pro selátko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...