Přejít na obsah

Relé pro denní svícení


fabiahtp

Doporučené příspěvky

Já jsem si to nechal namontovat už předloni při servis. prohlídce, tenkrát na trhu ještě nic jiného nebylo. Fotku nemám, stejně je to schovaný pod palubkou. Světla se rozsvítí, když napětí v palubní síti dosáhne asi 13,8 V (tuším). Z vnitřního osvětlení svítí jen budíky a to se sníženou intenzitou. Vyřadit z činnosti se dá vytažením pojistky. Zatím to funguje bez závad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky o něm přemýšlím do okty.jak je složitá montáž?

tenkrát to tady někdo popisoval i s fotkama ,myslím že tam psal že průměrný kutil to zvládne, taky o tom přemýšlím, teda vím jistě že to tam dám, ale kde a jakou značku, tenkrát to dělal i Jablotron, Cosby to prodával za 300kč a já lituju že jsem to od něj nekoupil páč jablotron už to prý nedělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1152

montaz zvladne aj priemerne zrucny idiot (vratane mna) v pripade ze ma k dispozicii spravny vypichovak na konektory, bez vypichovaku je to trochu narocnejsie ale mierne zrucny kutil to zvladne aj s kancelarskymi spinkami a podobnymi specializovanymi nastrojmi :) treba hladat, je tu o tom viac tem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mám to není to špatná věc.Funguje to tak že lze nastavit letní, nebo zimní provoz.Letní se chová normálně a zimní ti při vypnutých světlech začne vydávat pisklavý tón, a když je necháš zapnuté tak se po nastartování rozsvítí a naopak.Asi je to ono co chceš, auto jsem tak koupil takže nevím nic bližšího.Snad ti to trochu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám, namontovaný od škodovky za 1300. A zatím max. spokojenost. Prostě máš světla pořád zaplí a oni se ti sami vypnou při vypnutí motoru. Takže nehrozí ani vybití baterky. A pokud to necháš vypnutý tak to píská :)

Jak to funguje se spínačem světel? Je to pořád v základní poloze nebo v rožlé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem si to fčera nechal namontovat v rámci roční prohlídky,dle fraktůry je cena 578,- bez DPH (matroš + práce) + pár kaček za nějaký drobný materiál(přepínač léto-zima,dráty.piny do konektoru...).Funguje jak je popsáno výše k naprosté spokojenosti .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem si to fčera nechal namontovat v rámci roční prohlídky,dle fraktůry je cena 578,- bez DPH (matroš + práce) + pár kaček za nějaký drobný materiál(přepínač léto-zima,dráty.piny do konektoru...).Funguje jak je popsáno výše k naprosté spokojenosti .

Muzu vedet presny typ, co Ti montovali a kde ?

Ja psal do autorizovaneho servisu a napsali mi 1400,- vc DPH :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gil: jen abych ti to popsal... kolega to ma v aute a v pozici "0" se pri nastartovani rozsviti potkavaci svetla, palubka nesviti - jen kontrolka svetel je v provozu... Pokud chces aby svitila palubka, pak musis pootocit ovladacem do standardni polohy... ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Relé pro denní svícení

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...