Přejít na obsah

Nemůžu odemknout Supa na DO


Gumak.Ln

Doporučené příspěvky

porozumí čemu?Té DP a nebo tomu zapojení komfortky?pokud se tu pasuješ za amatéra tak ti radím jdi od toho a dej to odborníkovi co se v tom vyzná.S elektrikou není sranda.Toto neber jako výsměch nebo pohrdání,ale jako radu.Sám bych to taky dal někomu kdo to umí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jsem amater eletrikar delal jsem to dva roky je to blba moc prace ale poradte kdo by mi to dal dohromady ja jsem neco zapojil aby neco fachalo ale dal jsem mimo a ty prirucce nerozumim vubec a ten kdo tomu se venuje ?? mam dva kamarady co taky maji superby a maji skoro podobnou vybavu ale konfitku maji jinou ale me by stacilo z teto fotky vyfotit piny na zastrece protoze ji ma stejnou konfortku a podle toho bych to zapojil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj pánové ,

 

dnes(17.11.14) jsem narazil na toto téma,protože jsem ráno přišel k Supu zmáčknu dálku a nic. Mačkám a mačkám a.....nic. Servis zavřenej, žádnej autoelektrikář - asi všichni slavěj. Tak jsem hodil téma na net a vykulilo se todlecto. Registroval jsem se a říkám. Páni chlapci mě nejde otevřít vůbec nic.....ani ten kufr. Vím jenom že onehdy mi známej řekl, že to servisáci na ulici zmákli,ale museli přizvednout auto.Jak to udělali ? - nevím. Napadá mě jestli nemám vybitou baterku, či jestli to nefunguje záložní baterka u alarmu. Elektrika je pro mě téma z jiný planety. Těžko mi asi tak nahonem někdo pomůže ,či poradí a zkusím to.   SOS     poradí mě někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

klíč není, abych tak řekl, kam vrazit.Když to je v elektrice tak,předpokládám,že to je vše zaslepený. Osobně mám pocit,že to vypadá na kleknutou baterii a centrál mě do Supa nepustí. Kolik stojí, když rozbiju okno třeba u spolujezdce? Myslím komplet s prací - nevíte? Nebo existuje nějaká jiná možnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud klučina nemá zaslepený i kufr  :kol-48:

Na tomhle Camaru jsem dělal maníkovi polorenovaci a přál si dokonce zaslepit i kliky. Dveře se otevírají elektromagnetama na dálku (docela laboratoř to vymyslet, ale zdařilo se-spíš muselo se zdařit).

Samozřejmě jsem mu vyvedl tajné plus pod autem, aby si mohl v případě vybití baterky dobít aku a otevřít.

A to samozřejmě doporučuju i všem majetelům zaslepených zámků

post-79770-0-92337700-1416505602_thumb.j

post-79770-0-08337700-1416505611_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, taky nemůžu dálkou odemknout. Když zmáčknu tlačítko, tak žádná reakce. Auto ani neblikne. Naštěstí jsem nedávno vyndal záslepku a dal tam standardní zámek. Takže do auta se dostanu. Zamykání na dálku jde, i kufr odemknu dálkově tím prostředním tlačítkem. Jen centrální odemykání nejde. Čím to může bejt?

Další problém, vyhrabal jsem teda na zkoušku náhradní klíč (je jak novej, léta nepoužívanej). Dal jsem do něj novou baterii. Na první pohled šlape, při stisknutí bliká dioda, ALE ráno je baterečka vybitá. Proč? Je tam možnej nějakej klidovej odběr? To se mi nezdá, spíná se to jen tím odemykacím tlačítkem ne? Tlačítka se normálně procvaknou, lupne v nich a vrátí se do vypnutý polohy. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Díky tomu jsem ani nestačil ještě vyzkoušet tento náhrádní klíč, jestli bude odemykat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pomohla výměna baterie. Na dálku šlo zamykat a otevírat kufr, jen ne odemykat. Zajímavé. Mohl by v tom bejt nějakej úmysl výrobce? Asi ne, že by to bylo tak sofistikovaný, těžko. No, teď to zatím šlape. Problém s náhradním ovladačem přetrvává. Nikdo nemá tip??

Editováno: , autor: carom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 17. 5. 2009 na 19:35, Gumak.Ln napsal:

Zdrar Borci

Jsem úplně v pasti. Jdu vám takhle k autu, že pojedu do práce. Zmáčku na vystřelováku ,,odemknout´´ a ono....NIC. Chodím okolo auta mačkám ,,odemknout´´ a zase nic. Z hrůzou mi došlo že se vlastně do auta nedostanu protože mám zaslepené zámky. Zkusil jsem odstranit umělohmotnou záslepku a zjistil že pod tím je ještě nějaká kovová záslepka, takže bez šance. Zkusil jsem odemknout kufr pomocí klíče to mi nečekaně šlo :-) ale to bylo tak všechno. Kouknul jsem na návod a zkusil synchronizaci ale podle návodu mi to nešlo. Baterky jsem měnil. Nevíte co s tím. Je mi jasný že servis, ale byla by tu i jiná možnost? Existuje ještě nějaká jiná synchronizace? Díky

PS: Mám klasickej origo. vystřelovák (druhej nemám)

Díky

Ahoj měl jsem úplně vybitou baterií a též jsem se tam nemohl dostat ale přišel jsem na vychytávky v kufru je auto zapalovač stačí když na jeho kabeláž pripojis jinou baterií já ji připojil přes startovací kabely a auto pak odemceš dálkou normálně

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...