Přejít na obsah

IV.setkání EDT & Skodahome.cz


Doporučené příspěvky

mira: já vím, to maso se vypařilo asi stejně, jako ten čuník minule :D dojel si v pohodě? slzičku zamáčkni, ještě se letos párkrát potkáme. jo a o spáleninách mi nemluv, ta voda a slunce jsou sviňa, jsem rudej jak paviánská prdel.... dík za přání, dovču si užijem ;)

pešír: leštit netřeba, pokud nemáš bahno až na střeše :)

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to super a hlavně že nebyl žádnej průser...

Jinak jsem taky rád že jsem měl možnost poznat nové lidičky :palec2:

To souhlas, k průseru nebylo daleko, sice to byl závod, ale ne zavřený okruh... takže trocha opatrnosti by neuškodila. Tak pro příště více místa....teda aspoň pro někoho, většině to stačilo :D

Prosím celkově další fotky, moc jich nemáme :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau dětská..já mám spálenej ksicht jak sviňa.....jinak pro ty co se chtějí tu hádat o nějakým hodnocení aut......pište si SZ..nehádejte se nám tu:-)

Sraz byl opět super...jsem rád že nás tam přes noc zůstalo o něco víc jak minule... :palec2:

Mole a zbytek EDt připravil super zrazík... :palec2: jako vždy...

Guláš byl dobrý..mňam...i bez masa druhý den(já ho fakt nevyžral lol )

Jojo...bazén u Moleho doma byl super...sem nevěděl že s Hráběm jsou větší kachny jak já :smich:

jinak si myslím že můžem poděkovat Lukyskovi že přivezl Stenlyho...našeho brata zo slovenska :palec2:

Všechny jsem vás rád viděl...fakt... kol5 parchanti jedny mrňavý moji...sakra já mám nějakou slzu u oka....se mi bude stýskat...

Mole užijte si pořádně dovču!!!!

Stenlyho jsem přivezl rád....je to kamarád:)....jen včera cesta domu přes Špindl do Prahy v tom vedru nebyla nic moc....domu jsem dojel totálně utahanej....

lukyssek: Díkes za ten brzdovej spínač, bez něj by do nás určo nekdo vrazil.. B)

Adame, není zač...příště třeba budu potřebovat pomoc já:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za super zrazik.

Atmosfera bola fakt super, zase hafo super ludi a super pokecik. Gulaš bol tiez špičkovy. (škoda že to maso sa nejak vytratilo že Miro?)

som rad že som spoznal zase novych ludi. A ty čo ste neostaly do večera ste prišly fakt o vela... bola sranda a ja som sa zase konecne zabaval ako pred nehodou. Už teraz sa tešim na ďalši zrazik. Inak ludia davajte sem fotky som zvedavy...

Velke dakujem patry Lukysskovy ktory ma priviezol a odviezol.. DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a slecny, díky, ze jsme se taky mohli zucastnit.

Byl jsem na podobnem sraze poprve a je fakt neuveritelny, co s tema mazlikama jste schopny udelat. Je to fakt radost pohledet.

Diky za inspiraci a za rady. Nejradsi bych hned sel do garaze a zacal brousit a kitovat jeden dil kastle za druhym, abych mel alespon lak tak krasnej jako vy.

Gelger: Ten hlas jsem ti zrovna poslal, tak snad ti pomuze k celkovemu vitezstvi :palec2:

Romarioo: Chci se zeptat, jak vysly fotecky...Da se najeka pouzit? To vis, tata uz nema tak pevnou ruku jako driv, ale snaha byla od nas obou o co nejlepsi zaber.

TomasTDI: Diky za rady, uz alespon vim, ze Jardovi (myslim), nemam za ten iterier davat vic jak osmicku :)

Jeste jednou diky za moznost se zucastnit, bylo to fakt super. Snad priste budu moc zustat az do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidičky, prosím o další foto, nejlépe tak abych je mohl stáhnout a s vaším dovolením použít při vytváření DVD. Takže prosím tímto případné zájemce a DVD vzkazík na SZ. Díky.

Stenly, tvoje foto jsem si už stáhnul ;) . Díkes synku.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...