Přejít na obsah

IV.setkání EDT & Skodahome.cz


Doporučené příspěvky

Tak lidičky, prosím o další foto, nejlépe tak abych je mohl stáhnout a s vaším dovolením použít při vytváření DVD. Takže prosím tímto případné zájemce a DVD vzkazík na SZ. Díky.

Stenly, tvoje foto jsem si už stáhnul ;) . Díkes synku.

Zdárec Romčo dnes odpoledne jsme dorazily domů,takže fotky ti pošlu e-mailem aby byli v plný palbě.Bude to ale více e-mailu,protože schránka všechno nepobere.Jinak srazík nemněl chybu byl ještě lepší než minule.?Měj se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a slecny, díky, ze jsme se taky mohli zucastnit.

Byl jsem na podobnem sraze poprve a je fakt neuveritelny, co s tema mazlikama jste schopny udelat. Je to fakt radost pohledet.

Diky za inspiraci a za rady. Nejradsi bych hned sel do garaze a zacal brousit a kitovat jeden dil kastle za druhym, abych mel alespon lak tak krasnej jako vy.

Gelger: Ten hlas jsem ti zrovna poslal, tak snad ti pomuze k celkovemu vitezstvi :palec2:

Romarioo: Chci se zeptat, jak vysly fotecky...Da se najeka pouzit? To vis, tata uz nema tak pevnou ruku jako driv, ale snaha byla od nas obou o co nejlepsi zaber.

TomasTDI: Diky za rady, uz alespon vim, ze Jardovi (myslim), nemam za ten iterier davat vic jak osmicku :)

Jeste jednou diky za moznost se zucastnit, bylo to fakt super. Snad priste budu moc zustat az do konce.

diky ti moc za hlas snad pomuže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidičky, prosím o další foto, nejlépe tak abych je mohl stáhnout a s vaším dovolením použít při vytváření DVD. Takže prosím tímto případné zájemce a DVD vzkazík na SZ. Díky.

Stenly, tvoje foto jsem si už stáhnul ;) . Díkes synku.

zdravim, taky mám pár fotek a dvd bych taktéž bral. jsem mladej a blbej, co to je SZ? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...