Přejít na obsah

IV.setkání EDT & Skodahome.cz


Doporučené příspěvky

máš pravdu, že na autě není nic co je ze mě...doma mam béžovej spodek nachystanej, dále látku na potáhnutí podběhů...to je zatím co se s tím bude dít co se týče úprav z oblasti tuningu...bohužel na fabii od doby axonu nikdo nesáhl a nikdo na ni níc neopravil, proto zatím řeším provozní opravy, které bohužel už můj rozbočet ponížili o krásnou třetinu ceny té fabie...bohužel malá částka to není :( a při mé práci kdy dělám dvanáctky a i o víkendech moc toho času taky nemam :( a nechci někomu říct: hele tady máš koberec a potřebuju udělat ten spodek - to bych měl v podstatě to stejné jako kdybych to s tím koupil :(

pořad to bude axon a nikdo uz ti to neodpaře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši hoši......že se na to nevy...jak to tak vypadá tak udělování poháru na lokálních srazech zpusobuje akorát problémyl..ušetřilo by se dost lidem nervu a zároven by se na takovej sraz sjíždělo víc lidí... ;) Od toho jsou velký ofic srazy,kde je taky "odborná porota" TC a tam je ten boj taky trochu vyrovnanej že...

Hlavní záměr srazu je asi něco jinýho než se hádat o nějaký místa... :feve:

Jinak se všem s kterýma sem se nerozloučil omlouvám ale srandu sem si nedělal a přijel opravdu na otočku..limit odjezdu jsem měl 15h a před 15h se odjíždělo na spanilku...lidi všude po place tak sem hold jel dom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, já si myslím, že po bitvě je každej generál. Jestli se někdo cejtil poškozenej tak se měl ozvat přímo na místě. Tohle je srázek na pohodu a pokec a ne na honění si ega kdo má jakou leštěnku. tyhle žabomyší války jsou uplně nesmyslný....dejte si sraz na půl cesty a roztrhejte si občanky :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lowtha :

No nic jak to tu ctu jsou to uplne romany ale je to tak pred pro Fabii (cihlovou), vis je to tak proste nei to tak si koupit uto a obrazet s nim jen srazy pripomenu ti ze kdyz se udelovali ceny sam jsi rikal neco v tom smyslu ze lidi te nebudou mit radi ja tad ynechci sirit pomluvy ale co jsem slysel tak udajne uz s eto tak asi salo v Plasich a ted mozna i tady ale vis cim to je to je to ze mas koupenej show car teda stal cca 3 roky tusim takze co ja jsem si vsiml je tam fakt hafo nedostatku a to srouby,lak,plasty o motoraku ani nemluvim a kola, dobre koupil jsis show car tak aspon na nem neco udelej svojeho ,prodej kola kup jiny,dej treba jinej lak a intros predelej moc toho zas tak neni kdyz si to postupne rozvrhnes a v klidu to predelas tak pak to bude ok a lidi na tebe nebudou nastvany jak rikas protoze tohle je to jen o tom priject a vyhrat , treba vis co me na tobe mrzi prijel jsi a ani auto neumejes bylo zasrane jak jete a motorak taky,ale to proste vidim asi ja myma ocima takhle, kdyz uz si koupim show car tak bych se staral jak o dite videl jsi treba me ja jsem tam okolo toho behal ale to jako pisu uz o necem jinym takze to neber jako neco spatneho ale proste to je takova rada uprimna odeme fakt jo pak jsou lidi nasrany a dej si otazku stoji ti to za to ?? asi ne vid ja bych ji neprodaval kdyz uz ji mas ale udelej aby to auto bylo jine tohle uz je fakt okoukane to auto a po pravde jsem nasranej to jo no ale proste uz to tak beru lidi to na lokalnim sraze hodnotej jinak a ne jak na TC.....

Bary :

nj to nema cenu resit ted jsem mu to tady napsal Bary ty jsi mel bejt 3ti proste jo ...... a chtel jsem aby jsi mel to treti misto!ale bohuzel nedelej si z toho hlavu.... jinak pokud to jde z EDT prenechat ti 3ti misto tak se ho vzdam v tvuj prospech ....

neni to jen o vyhravani ale i o lidech co tam prijedou potak se a pokecaj a je super nalada ja jsem si tento sraz fakt oblibil a rad vzdy prijedu......

a pro nekoho kdo by chtel rejpat treba do me ze mam taky show car tak bohuzel nemam ja s nim jezdim denne s tim autem a travim moc casu v garazi taky si udelam sam plno veci ale nerikam ze vsechno nejsem blazen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, já si myslím, že po bitvě je každej generál. Jestli se někdo cejtil poškozenej tak se měl ozvat přímo na místě. Tohle je srázek na pohodu a pokec a ne na honění si ega kdo má jakou leštěnku. tyhle žabomyší války jsou uplně nesmyslný....dejte si sraz na půl cesty a roztrhejte si občanky :

myslis si ze na takovem lokalnim srazu by to melo cenu ???

jako pokud by to byl vetsi tak bych se tam klidne ozval ale na sraze kde prijede celkove placnu 40 auto stoji ti to za to???

tad ynejde o to si honit ego teda ted pisu za sebe ale o princip vis.... ale to mas jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to super srázek, je to hlavně o lidech co maji rádi auta. Je dobře zorganizovaný a hlavně pro srandu. Za mě jediné, je to EDT, takže když už hodnocení tak rozdělit kategorie, jedna pro super naleštěný auta, který znají cestu jen na srazy a druhá pro ty co znají i cestu do práce a můžou být klidně i špinavý :D (chtěla bych vidět třeba tu feldu jak by jela tuhle spanilku :smich: ) mě by se líbila kategorie o nejprůserovější a nejporuchovější auto, tak bysme měli taky třeba šanci :D:D

Takže prostě sraz super, skvělá parta zůstala do večera a prostě to bylo fajn, díky všem organizátorům

P.S. ještě že nemáme snížený auto, cesta domu byla celkem bojovka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lowtha :

No nic jak to tu ctu jsou to uplne romany ale je to tak pred pro Fabii (cihlovou), vis je to tak proste nei to tak si koupit uto a obrazet s nim jen srazy pripomenu ti ze kdyz se udelovali ceny sam jsi rikal neco v tom smyslu ze lidi te nebudou mit radi ja tad ynechci sirit pomluvy ale co jsem slysel tak udajne uz s eto tak asi salo v Plasich a ted mozna i tady ale vis cim to je to je to ze mas koupenej show car teda stal cca 3 roky tusim takze co ja jsem si vsiml je tam fakt hafo nedostatku a to srouby,lak,plasty o motoraku ani nemluvim a kola, dobre koupil jsis show car tak aspon na nem neco udelej svojeho ,prodej kola kup jiny,dej treba jinej lak a intros predelej moc toho zas tak neni kdyz si to postupne rozvrhnes a v klidu to predelas tak pak to bude ok a lidi na tebe nebudou nastvany jak rikas protoze tohle je to jen o tom priject a vyhrat , treba vis co me na tobe mrzi prijel jsi a ani auto neumejes bylo zasrane jak jete a motorak taky,ale to proste vidim asi ja myma ocima takhle, kdyz uz si koupim show car tak bych se staral jak o dite videl jsi treba me ja jsem tam okolo toho behal ale to jako pisu uz o necem jinym takze to neber jako neco spatneho ale proste to je takova rada uprimna odeme fakt jo pak jsou lidi nasrany a dej si otazku stoji ti to za to ?? asi ne vid ja bych ji neprodaval kdyz uz ji mas ale udelej aby to auto bylo jine tohle uz je fakt okoukane to auto a po pravde jsem nasranej to jo no ale proste uz to tak beru lidi to na lokalnim sraze hodnotej jinak a ne jak na TC.....

Bary :

nj to nema cenu resit ted jsem mu to tady napsal Bary ty jsi mel bejt 3ti proste jo ...... a chtel jsem aby jsi mel to treti misto!ale bohuzel nedelej si z toho hlavu.... jinak pokud to jde z EDT prenechat ti 3ti misto tak se ho vzdam v tvuj prospech ....

neni to jen o vyhravani ale i o lidech co tam prijedou potak se a pokecaj a je super nalada ja jsem si tento sraz fakt oblibil a rad vzdy prijedu......

a pro nekoho kdo by chtel rejpat treba do me ze mam taky show car tak bohuzel nemam ja s nim jezdim denne s tim autem a travim moc casu v garazi taky si udelam sam plno veci ale nerikam ze vsechno nejsem blazen :)

jej asi vím od koho šlo info o plasech :( a je mi to docela líto...a není to o zvyšování ega...do plasů jsem jel kvůli tomu, že sem zahlédl jako sponzora firmu axontuning a doufal sem, že tam potkám člověka, který to stavěl. Potkal sem ho tam, ale dřív než jsem se vzpamatoval, tak už byl pryč. Chtěl sem se ho zeptat na dost věcí ohledně toho kde nechával pozlacovat šrouby, ohledně servisu podvozku apod. Na šroubky sem si již firmu našel, takže to neřeším, ale je toho víc no :( Na sraz sem dojel opravdu na PUNK a kdybych nepotkal tebe tak tam vůbec netrefím...Co se týče mytí: auto sem leštil na sraz a na sraze také čisté bylo, ale pořád s tím nemám takové zkušenosti...Prostě nevím čím na to a bude mi to ještě nějakou tu chvilku asi trvat než na to přijdu...jediné s čím sem spokojen na čistění je taková ta chlupatá rukavice ;-) jinak co se týče prostředků tak sem jich měl plnou tašku, ale chyběl mi i kyblík :( pokud bys měl nějakou radu tak bych byl rád, ale lepší by to bylo asi přes SZ...jinak to neberu jako něco špatného...rád si nechám poradit od lidí co o tom ví a rád se taky podle toho budu řídit...

co se týče auta: jak sem psal tak interiér spodek bude jinej (béžová místo černé a s tím i všechny plasty vevnitř), dále pak ty podběhy potáhnout látkou...ale o čem pochybuju tak o laku...nemám představu co na to...chtěl bych znovu nějaký airbrush, jenom si musim vymyslet nějaký co se na to bude hodit...a auto, že se ti zdálo špinavé - airbrush pokud ses koukal i jak je vevnitř tak je hodně pocuchaný slunkem :( ty barvy už prožili svoje a mají to za sebou...toho zevnějšku se bojím, že na to fakt dám něco špatného, co se na to hodit nebude :(

jinak kola: http://img3.imageshack.us/i/960020.jpg/

http://img30.imageshack.us/i/dsc0517i.jpg/

ty na tom VW bych rád sehnal...klasické plechy s nádhernou krytkou...ale není to snadné je sehnat...

Editováno: , autor: lowtha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím Jani. Hele, jak to bojovka? copa se dělo???

Aaaale to je tak když jedeš podle navigace.... co teď bydlíme je novostavba, navigace jí nezná, tak sme si dali pěkně souřadnice a ono nás to táhlo přes takovou ...... cestu a vyhodilo u pole za kterým sice bydlíme, ale přejet to prostě nešlo :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď nevím jestli to je na mě nebo na co ten smajlík <_<

ne, na tebe to opravdu nebylo, přečti si můj předchozí příspěvek ;)

gelger: promiň, ale přijde mi to fakt zbytečný, se tu navážet do "lowthy" jen proto, že koupil upravený auto ;) sám dobře víš, že jsem zastánce toho, aby si člověk udělal na autě co nejvíc sám, ale přesto tohle neřeším a je mi to úplně jedno.. řešit jestli si někdo přijel pro poháry nebo někdo na pokec je trošku out.. prostě to je sraz pro všechny milovníky aut "tečka" každej si tam najde spřízněnou duši, člověka s kterým se rád uvidí a pokecá s ním, naváže nový kontakty s lidma z fóra, tohle je původní myšlenka tohoto srazu tak, jak jsem ho začal.. ;) nemám nic proti tobě, ani proti "lowthovi" - jeho jsem bohužel neviděl osobně, takže nemůžu posoudit jeho chování tak, jako ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, konečně jsem se dostal k netu a taky musím hodit něco do placu za realizační tým srazu.

Přesně jak tu říkají sinius, dakie, janina atd - ten srázek je úplně o něčem jiném než o soutěžích. Hlavním smyslem je potkat se s přáteli, pokecat si, pobavit se (klidně tím, že narvete 12 lidí do malýho citroenu) a pro radost z akce, o čemž svědčí ostatně i to, že jsme potřetí za sebou prodělali, ale přesto rozhodně nekončíme. Jakékoliv soutěže, které tam jsou, jsou už navíc. Pro soutěž o nejhezčí auto nemáme odbornou porotu a nikdy ji mít nebudeme, ale co je hlavní - NEVTRDÍME o sobě, že jsme odborná porota. A propos, každá porota v každý soutěži vyjadřuje svůj subjektivní názor... Jestli vám jde tolik o poháry, jezděte na větší srazy a tam si to rozdejte s profíkama. Poslední věc k hlavní soutěži - asi ji nebudeme rušit, i když jsem o tom dost přemýšlel, ale rozhodně pro příště překopeme systém. Ale ještě jednou opakuju, že ani potom to nebude chodit jako na TC.

Jinak děkuju těm co přijeli, ať už poprvé, nebo podruhé, potřetí či počtvrté. Obzvlášť děkuju těm, co se na srazu opravdu bavili, samotnou kapitolou jsou pak ti, kteří zůstali i po vyhlášení výsledků soutěží (chápu, že někoho táhli povinnosti, ale večer stál za to). Chci taky poděkovat celýmu EDT týmu za to, že se nám podařilo sraz znovu připravit. Jo a ten guláš, ten guláš byl fakt dobrej :)

A "dotočná" v bazénu byla taky fajn :D :D :D (pro ty, co se ji zůčastnili - postel neskládáme, spíme na zemi :) )

P.S. jsem rád, že jsem poznal i dost nových lidí (pešír, romarioo, tangerín...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci a holky, jako můj úplně první sras to bylo super, a moc se těšíme s mlaďaskou na další. Teda pokud nás mezi sebe přijmete? :skoda:

a mám i pár fotek, ale spíš mojí fabky a okolí. časem je sem hodim

Editováno: , autor: pešír
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau dětská..já mám spálenej ksicht jak sviňa.....jinak pro ty co se chtějí tu hádat o nějakým hodnocení aut......pište si SZ..nehádejte se nám tu:-)

Sraz byl opět super...jsem rád že nás tam přes noc zůstalo o něco víc jak minule... :palec2:

Mole a zbytek EDt připravil super zrazík... :palec2: jako vždy...

Guláš byl dobrý..mňam...i bez masa druhý den(já ho fakt nevyžral lol )

Jojo...bazén u Moleho doma byl super...sem nevěděl že s Hráběm jsou větší kachny jak já :smich:

jinak si myslím že můžem poděkovat Lukyskovi že přivezl Stenlyho...našeho brata zo slovenska :palec2:

Všechny jsem vás rád viděl...fakt... kol5 parchanti jedny mrňavý moji...sakra já mám nějakou slzu u oka....se mi bude stýskat...

Mole užijte si pořádně dovču!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinius: :smich: původně jsem měl namířeno na ruční mytí, ale krapet jsem to nenašel a mladá se styděla tam znova přijet s ušmudlanym autem, a já tě taky občas scháněl, ale už si nepamatuju, kde sem zkončil :D tak snad příště nebo někdy na pokec v Lbc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...