Přejít na obsah

IV.setkání EDT & Skodahome.cz


Doporučené příspěvky

Tak Kluci ja vubec nevim co to je a ani netušim...ale na srazek nepojedu...

Fakt mi to všichni prominte ale neda se to.Bydllim ted ve Špindly ale nedojedu.Težko se mi to piše ael mnel sem ošklivou autonehodu.Stalo se to ve 22:00 1.7.2009 to sem se po druhykrat narodil.Superbečko je na totalku. 4krat sem se otočil přes střechu, srovnal se zemi jeden elek. stloup a zastavil pri hodne velkem dubu.mel sem štesti že sem zastavil jenom 15cm od neho.jinak bych tady už nebil. No a ted nemam řidičak na 2 roky a pokuta je taky mc velka,,a k tomu všemu mam ješte na svem triku težke ubliženi na zdravy. fakt mi to prominte..sedim ted doma z rukou v sadře a odrenou hlavou..z autonehody si nic nepamatuju protoze sem dostal ranu do hlavy a mel otres mozgu 3 hodiny v bezvedomi.

Kluci fakt mi to prominte možna vam to nekdy vynahradim. držte se a hlavne davejte pozor na cestach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda stenly, ty chlape, co si dělal? hlavní je, že se ti nic vážnějšího nestalo (otřes mozku a nějaký zlomeniny můžeš schytat i při sportu), auto a sraz vem čert. i když je to teď asi šílený, pokuta, auto a papíry pryč, noční můry a špatný svědomí, tak to časem všechno bude v cajku, nevěš hlavu a měj pevný nervy, čas všechno zahladí ;)

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...