Jump to content
mole.first

IV.setkání EDT & Skodahome.cz

Recommended Posts

Stenly: ...pokud nedojedes Ty, jsem tvedav kdo na tomto sraze získa diplom pro nejvzdálenějšího účastníka:)

no kamarade tak to som zvedavy aj ja .... heheh.. ale ja si myslim ze beztak ho poslete mne... protoze namne nikdo nema lol

tak tak ... škoda toho.. ale prište prijedu v plny kraaase... aspon doufam... heh.. i kdybych mel prijet stopem.. ;)

kamarade kde sem?? tak sem v CZ.... nekde v krkonošich .. ve Špindly jsem... a to bys fakt pro mne prisel?? i když už nemam sedanka?? :help:

jinak lidicky až mi slzičky padaji že tam nedorazim... fakt je to skoda... aspon mi udelejte poradnej kopec fotecek a videi..

jo a Tomasku jdes taky?? kuurna tak to je fakt smula pro mne

mám v plánu se tam zastavit, ale nevím jak to vyjde :))

Stenley: tvoje přítomnost bude chybět, ale dáme si na tebe panáka

Tomas ek: neser, loupačky a kakajíčko bude, tak ne že si to nevyzvedneš

červená? můžete to vysvětlit i pro ty co nevědí o co jde?

jo, není to náhodou šifra pro Rumíčka?

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooh

hhhhhh. To se s tebou budu muset asi kamaradit :)

No co kdo berete???

ja beru Slivovičku a Jägra

Já jen ještě nevím, jestli stihneme do těch 13:00 přijet do Doubí nebo přijedeme až do toho AN Turnov. Cesta mi potrvá z domu tak 3h + zastávka na oběd někde...osobně to vidím až do toho AN ;)

koukám že se tu začínají projevovat ti největší notorici lol

Steenly:kamaráde tak mám s tebe velikou radost!jsem rád žeto dopadlo jak dopadlo a děkuji Lukýskovi že udělá co jsem psal já...:-)

jinak já jedu už ráno v 7.00..jelikož jsem po noční tak hodlám dojet někam kousek od doubí a tam si zdřímnout v autě než dorázíte....

Tangerín....Peťo tak vyjed dřív nee??at to stihnete do Doubí... :palec2:

koukám že se tu začínají projevovat ti největší notorici lol

...

To říká ten pravej opečovávavatel pozůstatků na grilu :smich:

Když budeš někde nocovat po cestě tak co třeba v Bolce na mekáči a dáme si sraz tam i s ostatníma kdo bude po cestě ? Já noční neberu abych nebyl jako posledně ;)

dobrá dobrá:-)v Kolik na mekáči teda v Bolce?já si zdřímnu třeba tam...no já musím vzít noční...sere mě to...už mám nakoupeno mnoho redbulu abych neusnul v noci(mužu se podělit se synátorem) :smich:

V plánu je odjezd mezi 7.-8.hodinou ale ještě to není domluvený nahotovo tak Ti pak napíšu v pátek večer.

A na to zapomeň že budeš mladýho nalívat redbulem :aggressive: - jenom smůla že to já asi moc neovlivním, že ;)

tak jsem nějak pak dopiš v Kolik teda v Bolce na mekáči...dyžtakmě vzbudíte nooo...:-)