Přejít na obsah

Superb II alu kola.


David C3

Doporučené příspěvky

ahoj, tak moc to sem nepatří a tak trochu i ano. Jsou pneumatiky levnější kupovat před sezonou ? tudýž na jaře, nebo po sezoně, což je vlastně skoro teďka ? Díky za info

 

A když už tu píšu. Co říkáte na barumky bravuris 3 ? Nechci to nějáké lítání 220 na mokru. stačí jak mě dovezou mě a partiu do rachoty a zpátky a nejsou sjeté po 20t km. Cena je pro mě vcelku rozhodujicí faktor. koukal jsem ještě na : 

pirelli p7 cinturato - cca 2100,-

hankook ventus prime 2 k115 - cca 2050,-
goodyear effcientgrip - cca 2350

barum bravuris 3 - cca 1750,-

 

Díky za info a typy či další rady ;-)

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@angel.CZ Za sebe mohu doporucit Micheliny. Ikdyz jsou treba drazsi, maji uzasnou vydr a ve finale tak vyjdou levneji, nez kdejake jine... Zimni 16ky za dve sezony jezdeni 1,2mm (btw prodavam je)

 

Jinak nepises rozmer a jen mezi radky lze tusit, jestli ti jde o zimni, ci letni. Ja jsem nejaky vyrazny rozdil ceny po sezone bohuzel nepozoroval. Ale rad bych se pletl.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím budu pořizovat na léto pro svého supíka combi 2.0TDI nové ALU, nejspíše zůstanu u 16 ctkového rozměru. v TP je 7J X 16 ET 45. Poradil by někdo co tento rozměr znamená, co přesně hledat, popřípadě nějaké doporučení.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

tomy123

když se odrazíme od origo ET 46 a na zadku mam 15mm (jinak je to utopený a vypadá to jak TRAMVAJ) s vědomim že 20mm už by drhlo , tak lze na zadku jednoduše spočítat , že by se mohlo pro tvůj dotaz použít kolo s ET cca 30 MAX 
na předek nevim tam mi origo ET 46 dostačuje 
vše psáno na origo obutí 225/40/18"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani...

Pacia sa mi disky od BMW.

Konkretne tieto:

http://slovenskainzercia.sk/x-sk/inz/1585/1585189-sada-disku-bmw-e39-e60-2.jpg

Pripadne tieto, ale 17" alebo 18":

http://www.alucenter.sk/obchod?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=43&category_id=25

Neviete, ci nieco podobne sa da kupit aj na Superba?

Dik...

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj pánové, prosím poraďte jestli koupit Venus nebo Callista? Více se mi líbí Callisto, ale když jsem se díval na foto Superbů tak se mi zdá, že na autě vypadají lépe Venus... Zase já se rád odlišuju (chtěl bych originální liťáky, jiné výrobce neřeším) a Superbů s Callisty jsem moc neviděl, ale toto neberte v potaz, chtěl bych znát váš názor. Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...