Přejít na obsah

Superb II alu kola.


David C3

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

koupil jsem auto na Themisto 7,5J x 18“, ET 46 s letními pneu 225/40 R18, nechal jsem to přezout na zimní pneu. Letní pneu mám tedy bez kol. Přemýšlím jaká kola koupit, Themisto jsou pěkná, ale chtělo by to na léto nějakou změnu, zatím jsem koukal na škodovácké Luxon, máte nějaké jiné tipy, které by autu slušely???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem auto na Themisto 7,5J x 18“, ET 46 s letními pneu 225/40 R18, nechal jsem to přezout na zimní pneu. Letní pneu mám tedy bez kol. Přemýšlím jaká kola koupit, Themisto jsou pěkná, ale chtělo by to na léto nějakou změnu, zatím jsem koukal na škodovácké Luxon, máte nějaké jiné tipy, které by autu slušely???

Luxony su urcite momentalne najkrajsie kolesa, ktore Skoda ponuka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to koupil na Themistech. Na zimu mám 16“ na plecháčích. Je ale fakt, to auto na půl roku ztratí vzhled. Chtěl jsem to na zimu nechat na těch Themistech s tím, že bych zimní plechovou sadu prodal a na léto pořídil taky Luxony Antracit. Auto je taky Antracit šedá a sedlo by to jak prd.. na hrnec. Průběh letošní zimy je ale takový, že nelituju, že jsem to nechal na těch plecáčích. Díky tobě vím, že se na ty 18“ se nemají nasazovat řetězy, nemá 4x4 a mohl bych je teoreticky na horách potřebovat nasadit. Za druhé tak, jak letošní zima probíhá, na cestách je to samá díra a kolikrát i past na mamuty mi je jasné, že bych to s tím nízkým profilem asi odskákal, i když, to se může zadařit i v létě. Dobře vypadají na SII i škodovácký Luny 18“, chce to jen pod to 10mm podložky na zmenšení ET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezuj to zpatky a na zimu kup 17ky nebo klidne 16ky.

to by mě zase zůstaly zimní pneu na kola 18´´, po jedné sezóně je určitě neodjedu...

navíc jsem chtěl, aby to auto vypadalo i přes zimu pěkně, pro mě když auto nemá pěkný kola, tak ztrácí hodně z krásy, proto jsem tam nechal ty 18´´ Themisto - snad je přes zimu neoddělám (zatím v pohodě), normálně bych asi na léto zkusil i větší kola, ale když mám ty letní pneu na osmnáctky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Příspěvek k začátku tématu - Taky něco k velikosti kol, když jsem onehdy něco hledal a .....

Mám na zimu 16" ze SI a na léto Trifid 17" 225/45 R17.

Bál jsem se, že na Themisto 18" 225/40 R18 to bude tvrdé a teď mě štve, že jsem je nevzal.

post-1543-1269172704,5731_thumb.jpg

post-1543-1269172755,1586_thumb.jpg

Editováno: , autor: Prochy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš to tak dopadne. Vzhledem k tomu, že jich mám celkem šest kusů, :smich: tak mě v zimě nějaká díra nepřekvapí a do světa půjdou ty plechy. Měl jsem bobany z toho profilu a šířky na zimu, ale když říkáš, že dobrý tak jo. Kdo se bojí se.. v síní a fakt to auto si pořádný kola zaslouží i na zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...