Přejít na obsah

Symphony - nedrží paměť


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

i přes některé zamítavé reakce :) jsem si přece jenom pořídil Symphony rádio do své OI a teď bych jen potřeboval malou radu od těch, kteří vědí, o čem to je...

Když rádio připojím, v pořádku funguje a hraje. Po vytažení klíčku se však smaže z paměti kód a při dalším zapnutí ho chce opět zadat. Již jsem vyčetl, že by mohlo tento problém vyřešit prohození PINů 4 a 7 a tak se chci zeptat - auto je r.v. 2002, rádio by mělo být z roku 2004. Pomůže tedy jen přehození PINů, nebo je třeba ještě i něco jiného?

Vzhledem k tomu, že se mi PINy dneska nepodařilo přehodit (nemám vypichovák) a stačilo by PINy jen přehodit, najde se někdo v Pardubách či HK (či v blízkém okolí), kdo by byl ochotný mi s tímto pomoci? Případně i za předpokladu, že je třeba udělat ještě něco jiného...

Díky moc!

Řepík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus ako to tu ktosi odfotil. Zober kancelarsku sponku, odstrihni to vnutorne Ucko z nej a to pouzi ako vypichovak na pin. Nechaj to Ucko co najdlhsie, sponka by mala byt dost prevna na to.

Alebo potom najst niekoho s vypichovakom. Koli dvom pinom ale neviem, ved sa s tym pohraj. A aby som nezabudol, vytiahni zboku konektora poistku pinov, taky inak farebny plast. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, Řepík to už má díky lukashovi pořešené. Tímto Ti ještě jednou děkuji za ochotu a rychlou pomoc!

K-line třeba někdy doděláme... ;)

olisoft: já se s tím sám papral hodně dlouho a nic mi nešlo. Zkoušel jsem to i tou kancelářskou sponkou, ale.....ale o té pojistce pinů jsem nevěděl, takže to možná byl ten důvod, proč jsem s tím nehnul :) Teď už o ní vím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AD...Vypichovak.

Skusal som kadeco. Urobil som si zbrusenim z pinzety,ake sa zvyknu objavovat v lekarnickach. Take dost dlhe,nie z manikury. Ma to jeden hacik. Nie su dost pevne a ma to zvnutra drazky,ktore brania dobremu posunu pinu von,ale dalo sa to pouzit,ked som nahadzoval tripling. Ked nejaky nesiel von tak som pouzil len jeden koniec pinzety a druhu stranu som vypichoval pomocou ihly z inj. striekacky. Treba len snorit a skusat...

Asi si urobim podla toho navodu co je na fore a pouzijem nejaky vrtak alebo z pruziny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...