Přejít na obsah

Koroze


Jaspur

Doporučené příspěvky

na starym foru se tohle tema uzavrelo tim ze je to problem jen zakladnich barev a nejvice bile, cervene byly v pohode..metalizy uplne v klidu..

tak to s tebou nesouhlasím protože soused to má taky jak jsem psal výše, né v takovém rozsahu ale má tam puchyřky, má tu metlu co má Bobik v avataru, nemyslím že to je v barvě, možná ty dveře dělá nějaký dodavatel co šetří na poziku :D BOBIK: jinak na tom starým foru to bylo focený taky na krátký fabii v tý barvě co máš v avataru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta guma je možná jiná, ale myslím že to v ní vůbec není, nezačalo to pod tou gumou, a je to uprostřed okna, tudíž zeshora tam zatýkat nemůže, dělá to nějaký slícování plechů, prostě jsou tam přes sebe dva plechy vnitřního rámu dveří a ten venkovní a jsou tam určotě nabodovaný a mezi tím to rezne, bylo vidět jak to začínalo od vnitřku, puchýřky se zvětšovaly, a už praskly, jen mě zarazila ta rychlost , měl jsem dřív mondeo bylo taky bílé, páč se mi bílá líbí, a na tom nebyla kapka rezu, ale když se podíváte na octavii z roku 97 tak najdete málo kterou zrezlou, no aspon já jsem ještě schnilou neviděl, nevím kde šetří, ale letos to nechám udělat , páč příští zimu bych asi viděl už do kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta guma je možná jiná, ale myslím že to v ní vůbec není, nezačalo to pod tou gumou, a je to uprostřed okna, tudíž zeshora tam zatýkat nemůže, dělá to nějaký slícování plechů, prostě jsou tam přes sebe dva plechy vnitřního rámu dveří a ten venkovní a jsou tam určotě nabodovaný a mezi tím to rezne, bylo vidět jak to začínalo od vnitřku, puchýřky se zvětšovaly, a už praskly, jen mě zarazila ta rychlost , měl jsem dřív mondeo bylo taky bílé, páč se mi bílá líbí, a na tom nebyla kapka rezu, ale když se podíváte na octavii z roku 97 tak najdete málo kterou zrezlou, no aspon já jsem ještě schnilou neviděl, nevím kde šetří, ale letos to nechám udělat , páč příští zimu bych asi viděl už do kufru...

Kokty maju pozink aj spoje, co Fabia udajne nema :(. Fabia ma len samotne plechy, takze v spojoch to moze hrdzaviet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhý majitel, to bude možná ono. Možná předchozí majitel měnil někde v garáži nešetrně zadní okno, narušil ochranou vrstvu a tobě o tom samosebou neřekl. Přesně tak jsem viděl rezavé pětky na Octávii a bylo to přesně tím.

Co říkáš sundat tapecirunk a kouknout, jak to tam vypadá? Sundané je to během okamžiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle v tom nehledej nikdo tam nic nedělal, prostě fabie hnie, a nejsem jediný, a každýho to čeká, okno tam měněné není, jsou na něm samolepky auto roku 2001 a ještě ta prodejce kde bylo auto opravdu koupeno, není to problém okna, krom toho to začalo reznou uplně mimo okno, a ještě mám puchýřek pod spz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci vidět 12let starou fabii..

Bych to neviděl tak černě, občas se stane (jako v tvém případě ), ale je to naštěstí občas. Zhnilý auto vypádá opravdu jinak a rozčilovat se, že nemáš servisku mi připadá zbytečné, když je to holt jasně daná podmínka a většina ji má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vyjímka to určitě není, krz tu servisku se nějak ani nerozčiluju, já jsem ji pri prodeji viděl a kdybych chtěl tak si vyžádám duplikát, ale vadí mi když staví ubohou kvalitu za kus knížky podmíněnou návštěvou servisu, která dosahuje kvalit servisů garážových, u nás jsou servisy dva a jeden lepší než druhý, krom toho jsem s fabii velmi spokojen , a myslím si že problém je jen v 5dveřích, jinde bude ochrana rovnocená 10letům záruky ale s tvrzením že je to náhoda na 5 dveřích nesohlasím ani náhodou, budou hnít jako felicie, každýmu..krom toho nikde není psáno že musíš navštěvovat orig. servis a dnes to není ani podmínka..5íkal mi příjmaci technik z Citroena, že v roce 2005 schválily pro prodej aut nová pravidla, zaprvé se můžou servisy kombinovat s konkurencí, jako třeby Hyunday mercedes, můžou být oba ve stejné firmě čí budově což dříve nešlo, mohli být spolu jen koncerny, a prodej aut je možný už třeba v supermarketu, třeba když bude tesco chtít prodávat škodovky tak prostě může, o prodej aut si může zažádat kdokoliv a ne jen aut. servis, je to kvůly stlačení ceny aut, ještě to moc neběží ale je to tak, krom toho ti třeba tesco nebude zajištovat servis a ty můžeš sám vybrat kam budeš jezdit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to opravíš, za rok to znova vyleze. Jedině vyměnit komplet dveře. S tou zárukou to vydím stejně jako Gil, záruku podmíněnou řádně vyplněnou servisní knížkou má většina automobilek. Prachy ušetřené za servisní prohlídky, můžou vyjít pěkně draho. Nemyslím konkrétně tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A i kdyby, tak paty dvere v barve sezenes nastrojeny za par korun. Tady nema smysl cokoli resit...

Rozhodne ale nesouhlasim s tim, ze paty dvere budou reznout jako u felicii. Nejstarsi fabie maji dnes 7 let. A videl jsi nekdy nejakou rezavou??? Tohle bude vyjimka. Jasne, vyjimka potvrzuje pravidlo - i ja videl starou fabku s naznaky rzi, ale s tou fabii se v rukavickach rozhodne nezachazelo a garaz nikdy nevidela. A paty dvere na feliciich hnily uz po vyjizdu z vyrobniho zavodu, tam to proste byl problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle se stalo tátovi na oktávce kombi (I.) v metalíze. Opravili to normálně na záruku. Zadní sklo bylo nalepené moc nízko a protože to lepidlo je docela pružné, tak při přejezdu nerovností sklo naráželo na tu hranu. Páté dveře dosaly nový lak a zadní sklo. Dle autorizovaného servisu se totiž standardním postupem nedá sundat lepidlo ze skla, ale z rámu 5.dveří ano... No, táta se nehádal... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...