Přejít na obsah

Koroze


Jaspur

Doporučené příspěvky

Raději jsem blatník nechal na místě. Očištění a nátěr jsem udělal dle toho kam jsem se dostal ... časem uvidím, jestli to udržování stavu stačí nebo je potřeba razantnější zásah...

 

Ted bych chtěl pospravit přední kapotu. Po omytí jsem zjistil, že je na ní několik míst s odlouplým lakem a několik desítek milimetrových tukanců - jak to napravit? Spousta tukanců, ale defacto žádná rez. Ty miniaturní ani nemám šanci opravit, ty větší asi přímo nějakou barvou na kov a teprve ty 2 větší zarezlé tukance (1,5x1,5 cm) asi opravit základem a barvou - počítám že nějaký vybrušování, tmelení, nástřik plničem a pod. na je tak malé místo zbytečný, když to defacto nerezaví a vůz stál doted venku (ted sem koupil a garážuju).   

Jakou barvu přímo na kov? A jako na základ? Spray na auta?

Editováno: , autor: Uncl3B0B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncl3BOB 

Snadnější by bylo poslat foto, pro představu. Já malé ťukance od kamínků řešil kapičkou z opravné tužky přímo s barvou karoserie. Velká orezlá místa jsem řešil viz. pár příspěvků zpět.

Koukal jsem i na foto co jsi dával těch blatníků a řeknu ufff...budeš potřebovat hodně času a snahy než to dáš dohromady, chce to hodně zbrousit (vydrápat co se dá), vykitovat (pokud je třeba), základovka a finální nástřik barvy + lak.

Editováno: , autor: Sigi 11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto jsem chtěl hodit, ale můj foták to jaksi neumí vyfotit - jedno foto - spousty drobných tukanců,  druhý foto pár větších a třetí je jeden velký - ale ten je jediný. Na posledním foto je ten samý, ale lehce zvětšený a je tam vidět i desítky malých tukanců - mě nejde (jako vždy) o design, ale o funkci - pokud se kapota dalších 10 let nerozpadne a na STK a pod jim to nebude vadit, tak to ani nemusím řešit.

BTW- Co sem ted vrakoval auto, tak dotyčný, když sem jej kupoval, hlásil kde všude to rezne - já to nechal dalších 10 let reznout a defacto nic se nestalo. Já mám auto na dopravu ne jako koníček - i když sem se před 30ti lety vyučil jako automechanik :)

 

post-100091-0-82383700-1466781067_thumb.

post-100091-0-18894800-1466781108_thumb.

post-100091-0-40753200-1466781209_thumb.

post-100091-0-89455800-1466781244_thumb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, jelikož je nutné u Fabie ošetřit rezatá místa (spoj blatník+práh) musím demontovat  a pak namontovat blatník. A k oběma mám dotaz.

v DP píšou u demontáže, že se musí odšroubovat ty a ty šrouby, ale nejde mi do hlavy ten šroub -2- (žlutý kroužek). Díval jsem se tam a možná tam něco je, protože z druhé strany je jeho náznak ale je nejspíše zepředu zakitovaný, přetmelený, prostě musel bych se nejprve k němu propracovat. Máte to taky tak nebo je u vás klasicky viditelný (hlava šroubu) a odšroubovatelný bez problémů? Jinak je to auto kupovaný 2003 jako funglovka.

A ještě u montáže v DP píšou něco o zinkové podložce AKL 381 035 50. Nicméně nikde nemohu najít o  jakou podložku vlastně jde. To je v tom červeném obdélníku týkající se asi spojů viz červený kruh.

díky.

blatník Fabia.jpg

Editováno: , autor: Dandisan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, poradím ti jednoduše. Odšroubuj všechny torxy v podběhu blatníku a odklop ten plast...sundej zástěrky....hlavně kolo...a postupuj dle návodu. Ten zmíněný šroub já osobně tedy nemám :o asi odlehčená verze 2001 :D

jo a bacha na utržení blinkru který je nacvaklý v blatníku :D mne se to málem povedlo....kdyby cokoliv poradím dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj, také nemám prostory, ale řešil jsem větší problém se rzí viz.pár příspěvků nahoře...

postup je následující....zbrousit až na kov....odmastit....základovka a pak lak.....následně rozleštit když je třeba. Hodně štěstí a držím palce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

S těmi předními blatníky...Pokud řešíte korozi za př.kolem u př.zástěrky a nechce se vám měnit jinak zdravý blatník,když originál blatník stojí ke 3 tisícům a nějaký čínský,nebo polský z kdovíjakého plechu a kdovíjakých tvarů cca 900Kč,zkuste si vyhledat na internetu výřezovou část toho blatníku.Do vyhledavače zadejte 691301-7. Ten díl pořídíte od 200Kč,sice to také nebude nějaký zázračný plech,ale usnadní to klempířovi práci a vám na autě zůstane váš zdravý blatník,klempíř použije jen takový kus,který bude potřeba  aby ho mohl dobře napojit.Podívejte se na to,sám to na autě mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

 

V ‎14‎.‎3‎.‎2010 na 22:28, pava napsal:

U novějších fabii (po faceliftu) se už bordel v prazích neusazuje. Je tam drobná úprava plastového podběhu, kde je vytvarován jakoby odtokový kanálek, kterým špína s vodou může volně odtékat. Starší typy to bohužel mají utěsněné, bez možnosti volně odtékat, proto lopatka svinstva co půl roku.

Ahoj,

 vím, že jde o poněkud staré téma, ale nemáte někdo bližší informace (nejlépe fotografie) jak je uvedený problém vyřešen po FL...? Nějaká díra v plechu nebo jenom jiný tvar podběhu? Nabízela by se pak výměna podběhů za FL verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zeptám se na názor, jak řešit tento stav prahu a blatníku?

Před dvěma rukama to bylo přestříkané a už tam byla díra v prahu (ten šedý kousek uprostřed, co tam drží), dělal to autoklempíř, že to do další STK vydrží. Nevydrželo, když jsem to chtěl trochu očistit a přestříkat, takhle to dopadlo. Druhá (pravá) strana má menší díru než je tady ta původně zadělávaná.

Když to přetáhnu laminátem, tak za dva roky to bude asi hotovo.

Výměna/převaření plechů by musela být část blatníku, část prahu a možná i něco na sloupku ...

Jinak je to rok 2004 a má už dost odslouženo (400 tis. km), takže chci ještě teď STK a max. další za dva roky, dle celkového stavu.

fabia_IMG_20190918_192808.jpg

fabia_IMG_20190918_192754.jpg

Editováno: , autor: rh+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle, když neděláš svépomocí, tak to vyjde poměrně draho.

blatníky bych koupil na vrakárně a vyměnil - to je to nejmenší. A když budeš mít štěstí, tak trefíš i barvu. No a ten předek prahu chce vyměnit.... Da díra bude ještě podstaně větší, pujde to až pod ten pant, pak všechno, co je pod blatníkem.

Případně to můžeš zalaminovat na STK, ono to do půl roku upadne, ale to už tě zajímat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moznosti jsou jasne , hodit do toho dost penez a cele to vymenit.
Pred STK to zakryt a auto si nechat.
Hodit auto do srotu.
Mam to celkem podobne. Pristi rok to hazim do srotu. Oprava toho vyjde na 3/4 auta. A jak vidim ceny F2 , roomsteru , rapida. Tak to nema smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...