Přejít na obsah

Koroze


Jaspur

Doporučené příspěvky

To není možný, prý je to výjímečný jev, jaký máš rok?...  :D

Uvědom si, kolik chodí na forum lidí. Ozvali se tři, nebo čtyři co mají problém. Dalších, já nevím 200 co četlo tuto diskuzi nemá problém. Pořád si myslíš, že se nejedná o vyjímečný jev? Já myslím, že ano. -_-

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Guest_fabka2004: Auto se snažím mýt alespoň jednou za měsíc,před zimou a po zimě dávám auto do servisu na ošetření laku!Takže tím že bych se o lak nestaral to asi nebude!Mavíc dva dny před tím než se vyskytl tento problém bylo auto opravováno ve značkovém servis Škoda.Podobnou závadu jse měl i na VW Transporter,kde byla bez problámů odstraněna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není možný, prý je to výjímečný jev, jaký máš rok?...  :D

Uvědom si, kolik chodí na forum lidí. Ozvali se tři, nebo čtyři co mají problém. Dalších, já nevím 200 co četlo tuto diskuzi nemá problém. Pořád si myslíš, že se nejedná o vyjímečný jev? Já myslím, že ano. -_-

:smich:

Čemu se směješ, to fakt nechápu :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_fabka2004
to Guest_fabka2004: Auto se snažím mýt alespoň jednou za měsíc,před zimou a po zimě dávám auto do servisu na ošetření laku!Takže tím že bych se o lak nestaral to asi nebude!Mavíc dva dny před tím než se vyskytl tento problém bylo auto opravováno ve značkovém servis Škoda.Podobnou závadu jse měl i na VW Transporter,kde byla bez problámů odstraněna.

otazne je ci bolo len tak v servise na oprave ci na prehliadke, ak na prehliadke, tak potom by som to zvalil na servis a dozadoval sa od skodovky......

ak bolo na nejakej oprave, tak to s tym nema nic spolocneho.

ten lak vyzera fakt dost zle, aspon z tej jednej fotky, preto moj prispevok.

Ale podstatne je kedy a ako si to objavil, ako to vyzeralo pri najdeni. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není možný, prý je to výjímečný jev, jaký máš rok?...  :D

8/2002 1.4 MPi , asi na roku nezalezi , pac budou rezavet vsechny fabule a vyjimky budou ty ktery reznout nebudou .... takze podle toho jak rezly feldy ( a dal reznou) tak budou reznout a fabule snad jen v mensi mire....

jinak s coctou nam bylo v servisu receno ze dily nemeni ale uz jen opravuji driv pry vymenovali cele dvere , prej po opraveni uz neni mozne aby to zacalo reznout ... tak proc to uz poradne nedelaji pri vyrobe????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročítal sem si příspěvky o reznutí, tak sem se šel mimochodem podívat na moje auto a málem mi vypadly oči z důlků... přidávám se k fabiím s reznoucim kufrem. mám 4/2002, šedá stone, takže na barvě asi moc nezáleží. vylezlo to hrozně rychle, dřív sem si toho vůbec nevšim. naštěstí je to jen málá prasklinka a okolo rez (zatim), uplně přesně pod stěračem pod zadnim sklem. Zitra jedu do škodovky, sem zvědavej co mi řeknou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma nestraste ja mam rok 03 (mesiac neviem :( ) MR04 COMBI cervena corrida

a kompletne umyvat po zime sa chystam za dva tyzdne, tak dufam, ze nebudem milo prekvapeny.

Teraz je v garazi, takze neviem, ale v zime u nas strasne solia, uz parkrat sa mi stalo, ze mi vykrystalizovala sol na 1/10 plochy laku celeho auta :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som prezuval gumy a behal som dost dlho pod autom. Vsimol som si na oboch stranach tam kde sa predny naraznik spaja s blatnikmi pri plastovom kryte, ze mam hrbolky pod lakom ako keby to tam zacalo hrdzaviet :(. Je to ta mala ploska z vnutornej strany ako je koleso a presne v tom mieste kde sa to dotyka naraznika. A to mam auto ani nie rok :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mě to vylezlo taky rychle, loni jsem na starém foru koukal na ty fotky rezave fabie a říkal, to není možný, a byl jsem rád že se mě to netýká, a letos už nic neříkám, vylezlo to přes zimu, auto meju každá týden i v zimě, mám rád čistý auto, a trochu mě to od škodovky mrzí, páč vím že už umí dělat auta která nemají za 3 roky problém s korozí, nevím kde šetří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na nove volvo a saab je zaruka proti korozi akehokovlek druhu 15-rokov a proti prehrdzaveniu 28 rokov(na zaruku sa myslim nevztahuje zhrdavenie veka nadrze) preco to skodovka nevie po tak dlhej dobe urobit aspon scasti podobne to je f <> snou a celym vw koncernom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na nove volvo a saab je zaruka proti korozi akehokovlek druhu 15-rokov a proti prehrdzaveniu 28 rokov(na zaruku sa myslim nevztahuje zhrdavenie veka nadrze) preco to skodovka nevie po tak dlhej dobe urobit aspon scasti podobne to je f <> snou a celym vw koncernom

Aaa zasa ten rozvracac.Ale musim dat za pravdu.Tomu sa hovori starostlivost o zakaznika. OT:mam pre teba DP octavia ak mas zaujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...